Ceturtdiena, 19. septembris
Šodien sveicam: Verners, Muntis
Laika ziņas: Sigulda +2.3℃, D vējš 0.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-08-30
Angļu valodas nodarbības bērniem un pieaugušajiem

Valodu centrs „Hello” piedāvā angļu valodas nodarbības bērniem, 1.-5.klašu skolēniem un pieaugušajiem. Piektdien, 2.septembrī, plkst.14.00 Siguldas Valsts ģimnāzijā notiks apvienotā iepazīšanās nodarbība skolēniem, bet otrdien, 6.septembrī, plkst.9.00 Mākslu skolā „Baltais Flīģelis" notiks pirmā nodarbība un tests pieaugušajiem.

1.-4.klašu skolēniem nodarbības notiks divas reizes nedēļā, otrdienās un piektdienās, Siguldas Valsts ģimnāzijā, bet 5.klašu skolēniem nodarbības notiks ceturtdienās, Siguldas pilsētas vidusskolā. Nodarbības ceturtdienās iespējams organizēt arī  6.-7.klašu skolēniem. Skolēni sarunvalodu un gramatiku apgūs grupās līdz 8 skolēniem, pēc licencētas interešu izglītības programmas sākumskolas vecuma bērniem “Let’s go!”. Maksa par nodarbībām – 18 eiro mēnesī, bērniem no vienas ģimenes pieejama 50% atlaide.

Pieaugušajiem ir iespēja pieteikties angļu valodas apmācības grupā bez priekšzināšanām vai grupā ar nelielām priekšzināšanām. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās Mākslu skolā Baltais Flīģelis” plkst.9.00 un plkst.10.00. Maksa par nodarbībām – 55 eiro mēnesī.

Plašāka informācija un iespēja pieteikties nodarbībām pa tālruni 29467546 (Ieva) vai e-pastu ievaroke@gmail.com.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi