Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +16.7℃, DA vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-08-31
Siguldas novada Jaunrades centra jaunā sezona

Siguldas novada Jaunrades centrs aicina bērnus un jauniešus no septembra apmeklēt bezmaksas interešu pulciņus un grupu nodarbības Skolas ielā 3.

Jaunajā mācību gadā tiek piedāvātas šādas nodarbības: elektronika, Lego robotika, mehatronika jauniešiem, lidmodelisms, motodarbnīca, kokdarbnīca, pašgatavota papīra studija, keramikas studija, tekstilmākslas studija, mūsdienu rotu studija, makšķernieku pulciņš, deju grupa „Lapsas”, metāla rotu pulciņš.

Arī šajā sezonā Jaunrades centrā darba dienās no plkst.12.30 līdz 19.00 darbosies bērnu no 7 līdz 12 gadu vecumam brīvā laika pavadīšanas centrs „Ideju namiņš”, kurā skolēni pēc stundām tiek aicināti radoši atpūsties drošās telpās skolotāju uzraudzībā. Savukārt Harmoniskās attīstības grupā „Kastanītis” pirmdienās, otrdienās un trešdienās tiek organizētas rotaļu nodarbības divus līdz četrus gadus veciem mazuļiem, kurās bērni apgūst viņu vecumam nepieciešamās zināšanas un prasmes, kā arī attīsta spēju pārvarēt saskarsmes grūtības. Bet piecus līdz sešus gadus veciem bērniem no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst.9.00 līdz 14.00 notiks pirmskolas izglītības grupas nodarbības.

Septembrī katru darba dienu no plkst.11.00 līdz 19.00 darbu atsāks arī Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis”, kurā ikviens radošs un aktīvs jaunietis var realizēt savas idejas, lai lietderīgi pavadītu brīvo laiku.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi