Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +22.7℃, D vējš 3.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-09-05
Aicina piedalīties virtuālās sacensībās, izmantojot mobilo aplikāciju „Endomondo”

Veselības un sporta nedēļas laikā – no 12. līdz 17.septembrim – ikviens Siguldas novada iedzīvotājs aicināts piedalīties nebijušos virtuālos izaicinājumos – izmantojot mobilo aplikāciju „Endomondo”, uzskaitīt kilometrus kādā no trim disciplīnām: „Sigulda soļo!” „Sigulda skrien!” vai „Sigulda brauc ar velo!”. Dalībnieki, kuri nedēļas laikā būs veikuši lielākos attālumus kādā no trīs disciplīnām, 17.septembrī saņems pārsteiguma balvas.

Sacensību dalībniekiem lietotnē „Endomondo” no pirmdienas, 12.septembra, plkst.00.01 līdz piektdienai, 16.septembrim, plkst.23.59 jāuzskaita kilometri, kas tiek veikti soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Ierakstiem lietotnē jābūt aplūkojamiem ar maršruta ierakstu (track included) un tie nedrīkst būt laboti (edited).

Dalībnieki bez vecuma ierobežojuma var piedalīties vienā vai vairākos izaicinājumos, pirms tam reģistrējoties interneta vietnē www.endomondo.com/challenges un piekrītot, ka viņu treniņu informācija būs pieejama izaicinājumu rīkotājam un citiem dalībniekiem.

Sacensību noslēgumā tiks vērtēts dalībnieku veikums piecu dienu laikā un noteikti uzvarētāji katrā izaicinājumā. Aktīvākie novadnieki tiks apbalvoti Siguldas novada Veselības dienā, 17.septembrī, plkst.13.00 pie Siguldas novada Kultūras centra. 

Sacensību nolikums pieejams šeit.

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļu divreiz gadā – aprīlī un septembrī – organizē Siguldas novada pašvaldība. Nedēļas garumā iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, ko piedāvā Siguldas sporta un veselības klubi, kā arī iesaistīties lekcijās, diskusijās un praktiskās nodarbībās, lai uzzinātu, kā nostiprināt un uzlabot veselību.

Veselības un sporta nedēļas ietvaros 17.septembrī jau desmito reizi norisināsies arī Veselības diena, kad novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, veikt veselības pārbaudes un saņemt konsultācijas. Iepriekšēja pieteikšanās pie Veselības dienas speciālistiem – no 5.septembra. Veselības dienas piedāvājumi pieejami, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

Veselības un sporta nedēļas lejupielādējama programma pieejama šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi