Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-09-13
Turpat 200 novadnieki piedalās virtuālā izaicinājumā

Veselības un sporta nedēļas laikā – no 12. līdz 17.septembrim – ikviens Siguldas novada iedzīvotājs aicināts piedalīties nebijušos virtuālos izaicinājumos – izmantojot mobilo aplikāciju „Endomondo”, uzskaitīt kilometrus kādā no trim disciplīnām: „Sigulda soļo!” „Sigulda skrien!” vai „Sigulda brauc ar velo!”. 

Pirmajā izaicinājumu dienā disciplīnā „Sigulda soļo!” piedalās 46 dalībnieki, kuri kopā ir veikuši 245 kilometrus. Disciplīnas līderi katrs ir veicis vairāk nekā 20 kilometrus. Izaicinājumā „Sigulda skrien!” piedalās 79 dalībnieki, kuri kopā ir veikuši vairāk nekā 370 kilometrus, savukārt velobraucēju izaicinājumā „Sigulda brauc ar velo!” piedalās 57 dalībnieki, disciplīnas dalībnieki veikuši jau 530 kilometrus.

Atgādinām, ka izaicinājumiem dalībnieki var pieteikties joprojām. Sacensību dalībniekiem jāpiereģistrējas interneta vietnē www.endomondo.com/challenges un līdz piektdienai, 16.septembrim, plkst.23.59 jāuzskaita kilometri, kas tiek veikti soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Ierakstiem lietotnē jābūt aplūkojamiem ar maršruta ierakstu (track included) un tie nedrīkst būt laboti (edited).

Aktīvākie novadnieki tiks apbalvoti Siguldas novada Veselības dienā, 17.septembrī, plkst.13.00 pie Siguldas novada Kultūras centra. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi