Trešdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, Z vējš 2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-09-19
Siguldas novada bibliotēkā bez maksas pieejamas jaunas nozaru datubāzes

Kultūras informācijas sistēmu centra projekta „Elektroniskās publikācijas Latvijas bibliotēkām” ietvaros Siguldas novada bibliotēka saviem lietotājiem līdz 15.novembrim piedāvā jaunu dažādu nozaru elektronisko resursu izmantošanu.

„Ultimate” ir jauna pilntekstu recenzēto žurnālu datubāze, kas satur piecas tematiskās resursu sadaļas. Tajā ietverti „SCOPUS” un „Web of Science”, kā ar „SciFinder”, „PsycINFO”, „GeoRef”, „Ei Compendex”, „Embase” citēšanas indeksi. Žurnāli pieejami angļu un Eiropas, Āzijas un Latīņamerikas valstu nacionālajās valodās.

„Global Patents” datubāze piedāvā vairāk nekā 77 miljonus patentu aprakstus un to skaits nemitīgi aug. Pieejami 29 miljoni patentu pilnteksti. Dati tiek atjaunināti katru mēnesi un tie pieejami neierobežotam lietotāju skaitam institūcijas ietvaros.

„Indexes & Full-Text Databases for Music Studies”mūzikas izdevumu rādītāju un mūzikas pilnu tekstu periodisko izdevumu datubāzes: „RIPM Online Archive of Music Periodicals (FullTEXT)”, „RIPM Retrospective Index to Printed Music”, „RIPM e-Library of Music Periodicals (FullTEXT)”, „RILM Abstracts of Music Literature”, „RILM Music Encyclopedias”, „Music Index with Full Text”, „Music Index (1970 – present)”.

„Flipster” ir nākamās paaudzes digitālo žurnālu risinājums, kas piedāvā lielu kvalitatīvas informācijas apjomu gan datorā, gan mobilajās ierīcēs. Žurnālu tematiskais aptvērums – uzņēmējdarbība, māksla, mūzika, kulinārija, dārzkopība, atpūta un brīvais laiks, mode, veselība un fitness, aktualitātes u.c.

„eBook Public Library Collection” aptver vairāk nekā 40000 e-grāmatu nosaukumu, kas speciāli atlasīti atbilstoši publisko bibliotēku lasītāju vajadzībām. Kolekcija piedāvā gan populāru pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu izglītojošu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība un fitness, spēles, amatniecība, hobiji, medicīna, pavārmāksla, reliģija, atpūta un izklaide, ģeogrāfija, tirdzniecība, finanses, ģimene, laulība, folklora, sociālā un sabiedrības labklājība, mājsaimniecība u.c.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 272829 3031