×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-09-29
Olimpiskās dienas aktivitātes Siguldas novadā

23.septembrī Siguldas novadā notika Olimpiskās dienas pasākumi. Tie tika aizvadīti bērnudārzos „Pīlādzītis”, „Saulīte”, „Ieviņa”, „Pasaciņa” un „Ābelīte”, Siguldas 1.pamatskolas sporta zālē pulcējās novada skolu 2. un 3.klašu skolēni , Siguldas Sporta skolas zālē – 4.klašu skolēni. Laurenču sākumskolas skolēni vingroja Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā. Kopumā pasākumā piedalījās vairāk kā 1500 bērnu.

Olimpiskās dienas 2016 devīze bija „Padod bumbu”, īpaša uzmanība šogad tika veltīta volejbolam. Tika atskaņota Olimpiskā himna, pacelti Olimpiskie karogi, olimpieši Juris un Andris Šici un Ulla Zirne teica uzmundrinošas uzrunas un bērni sāka sportiskās aktivitātes – vingroja mūzikas pavadībā olimpisko vingrošanas kompleksu, skrēja stafetes un atbildēja uz jautājumiem par Olimpiskajām spēlēm.

Labākie tika pie kausiem, ikviens saņēma diplomu un olimpiskās dienas hanteli.

Svarīgākais šajā dienā bija rast prieku no kustībām un atbalstīt olimpiskos principus sportā,  un visiem kopā tas lieliski izdevās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi