Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +23.8℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-09-30
Rudens tirgus Miķeļos Allažu pamatskolā
Kā katru gadu, Miķeļu dienā Allažu skolēni pulcējās tirgus „placī", kur varēja iegādāties bērnu un vecāku sarūpētas rotas lietas, cienastus un dārza veltes – gan tūlīt lietojamus, gan pagrabos noglabājamus labumus.
 
Rudens tirgū plašā klāstā bija pieejamas dažādas rudens veltes, kalēja darinājumi – kalti laimes pakavi, eņģītes un kreklu saspraudes, kā arī dažādi našķi – tortes, keksi, cepumi, riekstiņi, sukādes un pat piparkūkas. Šogad bija ļoti liels vecāku kā pircēju atbalsts, tāpēc tirgotājiem nekas daudz pēc tirgus pāri nepalika. 
 
Rudens tirgus laikā balvas un uzslavas saņēma radošākie kolektīvi un individuālie rudens velšu konkursa dalībnieki par veidojumiem no dārzeņiem. Konkursā par lielāko un varenāko darbu tika atzīts 9.klases veidotais mākslasdarbs „Kāda māte, tāda meita".
 
Svētku laikā Allažu pamatskolas skolēnus apciemoja milzu ezis, uz muguras nesot rudens ražu. Par to liels paldies 4.klases skolēnu Andra Jura un Sindijas vecākiem, kas ne pirmo reizi radoši iepriecināja skolēnus. 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi