Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-10-03
Latvijas Futbola federācija organizē treniņu meiteņu futbola komandai

Piektdien, 30.septembrī, Siguldas 1.pamatskolas sporta laukumā norisinājās Latvijas Futbola federācijas organizētais treniņš Siguldas sporta kluba „Super Nova” meiteņu futbola komandai. 

Meitenes vecumā no deviņiem līdz 15 gadiem piedalījās īpaši organizētā atklātajā treniņā. Ar vietējām futbolistēm tikās Latvijas Futbola federācijas sieviešu futbola attīstības speciālists Jevgēnijs Gedertsons un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases kapteine, sieviešu futbola vēstnese Anastasija Ročāne. Federācija sporta klubam bija sarūpējusi dāvanu komplektu ikdienas treniņu atvieglošanai. Tāpat futbolistes tika pie dažādām pārsteiguma balvām, kā arī varēja uzzināt vairāk par sieviešu futbolu Latvijā un šī sporta veida piedāvātajām iespējām.

Futbola attīstības speciālists Jevgēnijs Gedertsons uzver: „Prieks par to, ka Vidzemē atdzimst sieviešu futbols, kur ar Jāņa Engeļa palīdzību veidojas vēl viena komanda. Šī vizīte kārtējo reizi apliecināja, ka meitenēm patīk spēlēt futbolu jebkurā mūsu valsts malā un interese par to tikai aug. Šīs vizītes pirmais rezultāts ir tas, ka sporta klubs „Super Nova” plāno pirmoreiz piedalīties nākamās sezonas Latvijas meiteņu futbola čempionātā arī vecākajās vecuma grupās."


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi