Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-10-05
Notiks noslēdzošais skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi” posms

Ceturtdien, 6.oktobrī, no plkst.18.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Puķu ielā 4, notiks skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi” septītais – noslēdzošais posms. Noslēdzošajā posmā tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji kopvērtējumā katrā grupā. Labākajiem skrējējiem vienas stundas distancē un labākajiem skrējējiem 30 minūšu distancē atbalstītāji „Asics” un veikals „Maratons” pasniegs balvas – sporta apavus kopā ar testu un fizioterapeita konsultāciju.

Skriešanas un nūjošanas aktivitātēs aicināts piedalīties ikviens – sākot no pašiem mazākajiem līdz pat sirmu vecumu sasniegušajiem, veicot distanci atbilstoši savām spējām un sagatavotībai. Kopējais starts bērniem, kas dzimuši 2008.gadā un jaunākiem, tiks dots plkst.18.00, bet pārējiem plkst.18.20. Sacensību nolikumā var iepazīties ar vecuma grupām un noteikto distanci – kontrollaiku, kurā tiek fiksēti veiktie apļi.

Iepriekšējā pieteikšanās norisinās interneta vietnē www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalībnieku pieteikšanās un čipu izsniegšana notiks arī sacensību norises vietā no plkst.17.30.

Dalība skriešanas un nūjošanas seriālā ir bez maksas.

Visa skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi” laikā dalībniekus ar ūdeni nodrošināja SIA „Venden”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi