×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-10-18
Rudens brīvlaikā Jaunrades centrā darbosies „Sajūtu pētnieku laboratorija”

Skolēnu rudens brīvlaikā no 24. līdz  28.oktobrim Siguldas novada Jaunrades centra brīvā laika pavadīšanas bērnu centrā „Ideju namiņš”notiks „Sajūtu pētnieku laboratorija”.

Katru dienu notiks radošās nodarbības, sajūtu eksperimenti, ekspedīcijas svaigā gaisā, pētīsim apkārtējās vides parādības un izzināsim plašo pasauli ar visām maņām – redzi, tausti, ožu, dzirdi un garšu. Nedēļas garumā piepildīsim sajūtu somas gan ar praktiskajiem darbiem, gan ar iespaidiem. Ne tikai strādāsim ar rokām un izgatavosim interesantas lietas, bet arī kustēsimies un spēlēsimies.

„Sajūtu pētnieku laboratorija” darbosies Siguldas novada Jaunrades centrā, Skolas ielā 3 no plkst.10.30 līdz plkst.17.00. Plašāka informācija pa tālruni 67973863.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada Jaunrades centra
direktores vietniece darbā ar jaunākā skolas vecuma bērniem
Sandra Kondrāte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi