Ceturtdiena, 22. augusts
Šodien sveicam: Rudīte, Everts
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, Z vējš 1.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-10-28
Deputāti un jaunieši tikšanās laikā vāra ievārījumu un diskutē par sadarbību

26.oktobrī Jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis” notika jauniešu tikšanās ar Siguldas novada Domes deputātiem, kuras laikā tika gatavots ābolu ievārījums labdarībai un diskutēts par deputātu un jauniešu sadarbības iespējām.

Viens no pasākuma mērķiem bija sniegt jauniešiem iespēju iepazīties ar deputātiem, uzzināt vairāk par viņu ikdienu un aizsākt kopīgu labo darbu tradīciju. Tikšanās tika organizēta neformālā gaisotnē, kuras laikā tika vārīts garšīgs ābolu ievārījums ar kanēli no Siguldas āboliem. Uz tikšanos ieradās Uģis Mitrevics, Ņina Balode, Ināra Paegle, Eva Viļķina, Jānis Zilvers un jaunieši no Siguldas 1.pamatskolas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, Siguldas pilsētas vidusskolas un Mores pamatskolas.

Pasākuma dalībnieki tika sadalīti četrās komandās: mizot ābolus, tos sagriezt, vārīt ievārījumu un dekorēt burciņas. Darba procesā tika pārrunāti vairāki būtiski jautājumi, kurus pirms tam izvirzījuši jaunieši, piemēram, par Siguldu kā Jauniešu galvaspilsētu, Siguldas Jauniešu domes lomu, par sadarbības iespējām Latvijas simtgadē.

Kā nākamais kopīgais darbs tika izvirzīts piparkūku cepšana uz Ziemassvētkiem, kuras pēc tam tiks nogādātas mazturīgām ģimenēm un sirmgalvjiem, tādējādi sasildot viņu sirdis pirmssvētku laikā. Šis ir tikai viens no kopīgajiem darbiem, par kuriem tika diskutēts, līdz ar to ir iezīmējusies jauna, perspektīva un draudzīga sadarbības forma.

Sagatavotais ievārījums tiks nogādāts uz biedrību „Cerību spārni” un sociālo aprūpes namu „Saullēkti”.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi