Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +23.8℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-11-01
Labo darbu nedēļa bērnudārzā „Saulīte”

Bērnudārzā „Saulīte” jau par tradīciju kļuvusi piedalīšanās Labo darbu nedēļā, kuras ietvaros pirmsskolas vecuma bērni jau no mazotnes tiek mācīti sakopt tuvāko apkārtni, rūpēties par dzīvniekiem un darīt citus labus darbus.​

Grupas „Mazā karaļvalsts” bērni šoruden lasīja ozolzīles meža iemītniekiem, kuras tika nodotas gādīgajam meža draugam un medniekam Jānim Kundziņam.

Savukārt „Meža mātes” grupas bērni devās ciemos pie pensionētas skolotājas Dainas palīdzēt novākt bagāto ābolu ražu. Bērniem čakli strādājot, drīz visas kastes, spaiņi un grozi bija pilni.

„Rūķu skolas” un „Gudrās pūces” grupas bērni devās palīgā sētniecei Staņislavai sagrābt lapas bērnudārza teritorijā.

„Zīļuku” grupa nolēma atkal vākt ziedojumus dzīvnieku patversmei un aicināja arī ikvienu bērnudārza darbinieku un vecākus ar bērniem iesaistīties ziedojumu vākšanā. Bērni kopā ar vecākiem saziedoja barību dzīvniekiem, siltas segas, nolietotus dvieļus un citus materiālus dzīvnieku guļvietām. Īpaši liels paldies atsaucīgajiem „Rūķu skolas”, „Mazās karaļvalsts”, „Gudrās pūces” un „Zīļuku” grupas vecākiem. Savāktos ziedojumus skolotāja Ieva Vilenfelde svētdien, 30.oktobrī, nogādāja Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē, kuru apsaimnieko biedrība „Ulubele”.

Informāciju sagatavoja:
Bērnudārza „Saulīte” vadītājas vietniece izglītības jomā
Sandra Vaicekauska


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi