×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 2. decembris
Šodien sveicam: Meta, Sniedze
Laika ziņas: Sigulda -4℃, A vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-11-02
„SKiErg Pasaules sprints” norisināsies arī Siguldā

No 11. līdz 13.novembrim jau trešo reizi Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā norisināsies sacensības „SkiErg Pasaules sprints”, kas ir sacensības uz speciāla distanču slēpotājiem paredzēta trenažiera.

Sacensības norisināsies trīs dienas, un katrs dalībnieks var izvēlēties sev ērtāko laiku, kurā ierasties Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā. Dalībniekam būs jāveic 1000 metru distance, cenšoties uzrādīt pēc iespējas ātrāku laiku. Dalībnieka rezultātu fiksē trenažiera dators un pēc sacensību beigām visu pasaules posmu organizatori sūta dalībnieku rezultātus sacensību organizētājam – trenažieru ražotājam „Concept 2”, kurš tos apkopo un publicē kopējos pasaules rezultātus. Tādējādi dalībniekiem ir iespējams salīdzināt savu veikumu gan ar sportistiem Latvijā, gan visā pasaulē.

Tā kā distances garums ir tikai 1000 metri un tas pieveicams jebkuram, tad sacensībās piedalīties tiek aicināts ikviens interesents, kurš savu brīvo laiku pavada aktīvi un nodarbojas ar sportu. Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā ir pieejami divi distanču slēpotājiem paredzētie trenažieri, tā kā dalībnieki var ierasties, ņemot līdzi savu treniņu biedru, un sacensties viens ar otru.

Dalībnieki pieteikumus aicināti sūtīt uz e-pasta adresi ssaac@sigulda.lv. Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas gads, pārstāvētais klubs, pilsēta. Vēlams norādīt arī ierašanās dienu un laiku, lai pie trenažieriem neveidotos rinda.

Pērn Latvijas labākais pārstāvis Aigars Kotāns, kura rezultāts bija trīs minūtes un 13.8 sekundes, ierindojās 29.vietā no gandrīz 500 apkopotajiem vīriešu grupas rezultātiem. Savukārt Laura Indrāne uzrādīja labāko rezultātu starp latvietēm un 25.rezultātu pasaulē (četras minūtes un 8.7 sekundes). Labākos panākumus pasaules mērogā 2015.gadā izcīnīja distanču slēpotāji Samanta Krampe, kurai trešā vieta grupā meitenēm līdz 12 gadu vecumam, un Rolands Arnis, kurš bija labākais tāda paša vecuma puišu grupā.

Sacensību nolikums – šeit. Papildu informācija pieejama, zvanot uz tālruni 67970262.

Dalības maksa: līdz 18 gadu vecumam – 1 eiro, pārējiem – 2 eiro.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi