Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +23.4℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-11-11
Siguldas Valsts ģimnāzijas skolnieci apbalvo Saeimā

Gatavojoties Lāčplēša dienai un gaidāmajai Latvijas simtgadei, jaunieši tika aicināti piedalīties fotokonkursā „Es savai Tēvzemei…”. Tam varēja iesūtīt fotogrāfijas, kurās attēlotas jauniešu aktivitātes, kas stiprina Latviju, kā arī Latvijas valsts svētku un to svinēšanas tradīcijas. Kopumā konkursam 56 autori iesūtīja 133 darbus. Konkursu rīkoja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Jaunsardzes un informācijas centru, lai veicinātu jauniešu patriotismu un interesi par valsts aizsardzību un drošību.

10.novembrī fotokonkursa uzvarētāji tika uzaicināti uz Saeimu. Uzvarētāju vidū bija arī Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.b klases skolniece Solveiga Ozolniece ar darbu „Labrīt, Tēvzeme! “, kas arī bija labi idejiski pamatots.

Plenārsēdes pārtraukumā ar skolēnu darbiem iepazinās  Saeimas deputāti, kā arī ar darbu autoriem pārrunāja idejas pamatojumu. Visi jaunieši saņēma pateicības rakstus un balvas no Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces un Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītāja Aināra Latkovska. Pārsteiguma balvas saņēma arī skolotāji, kuri mudinājuši savus skolēnus piedalīties šajā konkursā.

 

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko zinātņu Metodiskā centra vadītāja A.Ūdre


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi