Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +23.4℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-11-22
Siguldas Absolventu orķestra koncerts „Aivaram Krūmiņam 75”

Piektdien, 25.novembrī, plkst.19.00 koncertzālē „Baltais Flīģelis” muzicēs Siguldas novada kultūras centra Siguldas Absolventu orķestris diriģenta Andra Muižnieka vadībā. Koncertā skanēs latviešu komponista un aranžētāja, viena no Latvijas pūtēju mūzikas stūrakmeņiem, trompetista Aivara Krūmiņa skaņdarbi un aranžijas pūtēju orķestrim. Koncerta īpašie viesi – Aivars Krūmiņš un jauniešu pūtēju orķestris „Sudrabskaņa”.

9.septembrī Aivars Krūmiņš svinēja 75 gadu jubileju. Tā kā diriģenta Andra Muižnieka vadīto orķestru – jauniešu pūtēju orķestra Sudrabskaņa” un šobrīd – Siguldas Absolventu orķestra – repertuārā vienmēr bijuši Aivara Krūmiņa radīti vai aranžēti skaņdarbi, šis koncerts būs kā pateicība un atskats uz komponista darba mūžā jau paveikto.

Īpaši šim koncertam un Siguldas Absolventu orķestrim radītas divas jaunas R.Paula dziesmu aranžijas orķestrim un vokālam. Ar trompetes solo uzstāsies arī pats mūzikas meistars Aivars Krūmiņš. Koncertā skanēs gan pazīstamas R.Paula un tautas melodijas, gan Aivara Krūmiņa oriģinālskaņdarbi.

Aivars Krūmiņš savulaik absolvējis trompetes klasi un kompozīcijas nodaļu Latvijas Valsts konservatorijā, kā trompetists strādājis Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī un agrāk populārajā Rīgas estrādes orķestrī (REO), darbojies Ivara Vīgnera džeza kvintetā un Raimonda Paula džeza kvartetā, bijis REO mākslinieciskais vadītājs un Profesionālā pūtēju orķestra „Rīga” trompešu grupas koncertmeistars.

 

Ieeja – bez  maksas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi