Trešdiena, 24. jūlijs
Šodien sveicam: Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Laika ziņas: Sigulda +14.6℃, Z vējš 2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-11-25
„Iespējamās misijas” akcija „Iedvesmo mācīties!” Siguldas 1.pamatskolā

22.novembrī „Iespējamās misijas” akcijas „Iedvesmo mācīties!” ietvaros Siguldas 1.pamatskolas 6.c klases amatu mācības stundu vadīja AS „Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis. Skolā no 1.septembra amatu mācību pasniedz „Iespējamās misijas” skolotāja Madara Kosolapova.

Stundas iesākumā Uldis Biķis pastāstīja par koksaimniecību Latvijā un pasaulē, iezīmējot to, cik daudzveidīgas ir darbības jomas kokapstrādes jomā, kā arī uzsverot, ka šī ir joma, kur satiekas matemātikas, fizikas, ķīmijas un bioloģijas priekšmetos mācītais. Skolotāja Madara Kosolapova atzīst, ka viesskolotājs pavēra skolēniem daudz plašāku skatu uz iespējām, cik daudzveidīgi var izmantot koku – kuģu būvē, aviācijā, smago automašīnu ražošanā un lielu ēku celtniecībā.

Skolēni augstu vērtē Ulda Biķa viesošanos skolā un pārsteigumiem bagāto mācību stundu. Starp interesantākajiem jaunatklājumus stundā skolēni min, piemēram, to, ka no „Latvijas Finierī” ražotā saplākšņa ir celtas kazino ēkas Lasvegasā, kā arī faktu, ka „Latvijas Finieris” ir izveidojis pats savu skeitparku, jo tas ir lielisks veids kā testēt saplākšņa izturību.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi