Otrdiena, 20. augusts
Šodien sveicam: Bernhards, Boriss, Rojs
Laika ziņas: Sigulda +23℃, R vējš 3.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-12-07
Tiks iedegta Siguldas novada Ziemassvētku egle
Piektdien, 16.decembrī, plkst.17.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā notiks Siguldas novada Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums. Ikviens aicināts uz koncertizrādi visai ģimenei „Brīnumskapja Dziesmubildes Ziemassvētkos”, kuras laikā, plkst.17.30, tiks iedegta Siguldas novada Ziemassvētku egle.
 
Bērnu un vecāku iemīļotā bērnu mūzikas, dziesmu un deju programma „Brīnumskapis” viesosies Siguldā, lai izstāstītu aizraujošu stāstu par Dziesmubildēm – bērnus iepriecinās pazīstamais tēls Kaķītis Laķītis, skaistā Malvīne, mūzikas skolotājs Andris, Komponists un deju skolotāja Kode.
 
Pirms un pēc pasākuma, kā arī 17. un 18.decembrī – no plkst.12.00 līdz 19.00 –  dzelzceļa stacijas laukumā darbosies Ziemassvētku tirdziņš, bet no 17. līdz 26.decembrim durvis vērs „Ziemas koncertzāle”, pasākuma cikla „Satiksimies Ziemassvētkos!” ietvaros aicinot apmeklēt skanošāko Siguldas amatiermākslas kolektīvu koncertus, ieklausoties un noķerot savu svētku īpašo sajūtu Latvijā pazīstamu mūziķu priekšnesumos, atrodot  smaržīgāko piparkūku Ziemassvētku tirdziņā, velkot Ziemassvētku bluķi un apgūstot danču rakstus Ziemas saulgriežu vakarā kopā ar folkloras kopu „Senleja”,  kā arī darinot savu īpašo Ziemassvētku sveicienu „Čaklo rūķu darbistabā”.
 
Siguldas novada Ziemassvētku pasākumu programma pieejama šeit.
 
Ieeja visos „Satiksimies Ziemassvētkos!” pasākumos – bez maksas. 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi