×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 26. marts
Šodien sveicam: Eiženija, Ženija
Laika ziņas: Sigulda +7.8℃, D vējš 2.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-12-09
Siguldā darbu sāks Siguldas bridža klubs un bridža pulciņi
No nākamā gada janvāra darbu sāks Siguldas bridža klubs un bridža pulciņi Siguldas novada Jaunrades centrā un Siguldas 1.pamatskolā. Apgūt intelektuālo kāršu spēli – bridžu – aicināti skolu vecāko klašu skolēni un pieaugušie.
 
Bridžs ir Latvijā un pasaulē atzīts sports, kurā notiek Eiropas un Pasaules čempionāti gan pāriem, gan komandām, tas ir viens no pasaules Prāta Olimpiādes oficiālajiem sporta veidiem. Bridžs trenē analītiskās, matemātiskās un loģiskās spējas.
 
Pieaugušie aicināti iesaistīties Siguldas bridža klubā, kas darbosies Siguldas novada Jaunrades centrā no 11.janvāra – spēles notiks trešdienās plkst.18.30. Klubu vadīs Guntra Purmale un pasaules meistars sporta bridžā Kārlis Rubins.
 
Vecāko klašu skolēni no 11.janvāra aicināti uz bridža pulciņiem, kurus vadīs pasaules meistars sporta bridžā Kārlis Rubins:
  • Bridža pulciņš Siguldas 1.pamatskolā – nodarbības notiks trešdienās plkst.13.25.
  • Bridža pulciņš Siguldas novada Jaunrades centrā – nodarbības notiks trešdienās plkst.16.00.

Lai piedalītos pulciņos vai spēlētu bridža klubā priekšzināšanas bridža spēlē nav nepieciešamas. Papildu informācija, zvanot Kārlim Rubinam uz tālruni 29724610.

Nodarbību maksa: bērniem un jauniešiem – bez maksas, pieaugušajiem – 3 eiro par nodarbību.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi