×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-12-09
Siguldā darbu sāks Siguldas bridža klubs un bridža pulciņi
No nākamā gada janvāra darbu sāks Siguldas bridža klubs un bridža pulciņi Siguldas novada Jaunrades centrā un Siguldas 1.pamatskolā. Apgūt intelektuālo kāršu spēli – bridžu – aicināti skolu vecāko klašu skolēni un pieaugušie.
 
Bridžs ir Latvijā un pasaulē atzīts sports, kurā notiek Eiropas un Pasaules čempionāti gan pāriem, gan komandām, tas ir viens no pasaules Prāta Olimpiādes oficiālajiem sporta veidiem. Bridžs trenē analītiskās, matemātiskās un loģiskās spējas.
 
Pieaugušie aicināti iesaistīties Siguldas bridža klubā, kas darbosies Siguldas novada Jaunrades centrā no 11.janvāra – spēles notiks trešdienās plkst.18.30. Klubu vadīs Guntra Purmale un pasaules meistars sporta bridžā Kārlis Rubins.
 
Vecāko klašu skolēni no 11.janvāra aicināti uz bridža pulciņiem, kurus vadīs pasaules meistars sporta bridžā Kārlis Rubins:
  • Bridža pulciņš Siguldas 1.pamatskolā – nodarbības notiks trešdienās plkst.13.25.
  • Bridža pulciņš Siguldas novada Jaunrades centrā – nodarbības notiks trešdienās plkst.16.00.

Lai piedalītos pulciņos vai spēlētu bridža klubā priekšzināšanas bridža spēlē nav nepieciešamas. Papildu informācija, zvanot Kārlim Rubinam uz tālruni 29724610.

Nodarbību maksa: bērniem un jauniešiem – bez maksas, pieaugušajiem – 3 eiro par nodarbību.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi