×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 28. novembris
Šodien sveicam: Rita, Vita, Olita
Laika ziņas: Sigulda -2.3℃, A vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-12-12
Notiks Fischer Slēpošanas centra atklāšanas svētki

Ceturtdien, 15. decembrī, plkst.18.00 distanču slēpošanas fani aicināti uz oficiālo Fischer Slēpošanas centra (agrāk – Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs) atklāšanas pasākumu, kura laikā tiks pacelts Slēpošanas centra karogs, kā arī apbalvoti „SkiErg” pasaules sprinta 2016.gada pašmāju uzvarētāji.

Atklājot Slēpošanas centru, plkst.16.00 „Fischer Latvia” pārstāvis Egnārs Gudriķis kopā ar instruktoru, Siguldas Sporta skolas treneri un nominācijas „Siguldas novada Gada cilvēks sportā 2016” ieguvēju Kasparu Kārkliņu veiks pirmo goda apli, kas iezīmēs pāreju uz jauno trases nosaukumu. Līdz pat plkst.20.00 „Fischer Latvia” pārstāvis iepazīstinās interesentus ar jaunumiem distanču slēpošanas pasaulē, jaunākajiem slēpju modeļiem un slēpju apkopes līdzekļiem.

Fischer Slēpošanas centra atklāšanas dienā no plkst.16.00 līdz 21.00 trases izmantošanas maksa – tikai viens eiro.

Līdz 15.decembrim tiek meklēts arī gados jaunākais slēpošanas censonis un cienījamākā vecuma sportists, kurš ikdienā slēpo Slēpošanas centrā. Kandidātus iespējams pieteikt šeit vai pie trases darbiniekiem.

Fischer Slēpošanas centrā 2017.gadā plānoti vairāki jauninājumi un pasākumi, kas būs interesanti dažāda vecuma sportistiem un entuziastiem – kā pirmais no tiem, „S! – Fischer 2016” – skolēnu čempionāts četros posmos, kurā aicinātas piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo skolu komandas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi