Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-12-20
Aizvadīts tradicionālais Ziemassvētku vecīša kauss

Jau trešo gadu Siguldas Sporta skolā notiek Ziemassvētku vecīša kauss, kas nu jau izvērties par lielisku sportisku tradīciju visām Siguldas pilsētas sporta klasēm. Šogad kauss notika 14.decembrī. Tajā piedalās bērni kopā ar saviem vecākiem. Ar katru gadu dalībnieku skaits kļūst aizvien lielāks.

Visus dalībniekus sveica Siguldas vidusskolas mācību pārzine G.Veigule. Pirmajā daļā jaunie sportisti no 1.s, 2.s, 3.s mūzikas pavadībā demonstrēja vispārattīstošo vingrojumu kompleksu.

Otrajā daļā tam bērni pārbaudīja savu fizisko sagatavotību sporta testos. Izaugsme īpaši jūtama bija 3.s klasei, jo šie bērni pastiprināti trenējas jau trīs gadus. Tas ir apliecinājums tam, ka regulāras papildus aktivitātes dod vēlamo rezultātu.

Trešā daļa bija visjautrākā, jo tad bērni kopā ar vecākiem sacentās jautrajās stafetēs .Netrūka ne smieklu, ne azarta, ne arī uzvaras prieka.

Visbeidzot bija klāt Ziemassvētku vecītis gan ar diplomiem, gan kausiem, gan dāvanām. Arī Sporta skolas direktoram A.Fridrihsonam bija jāskaita dzejolītis, sēžot vecītim uz ceļgala. Visi bērni saņēma atzinības par veiksmīgi nokārtotiem sporta testiem un dāvanas. Ziemassvētku vecīša kausu saņēma divi labākie sportisti no katras klases – Hanna Kronenberga un Kristers Teteris no 1.s, Zane Tanne un Kristers Kurmis no 2.s, Nikola Bunde un Emīls Radziņš no 3.s.

Pasākumu vadīja un organizēja sporta skolotāja A.Fridrihsone kopā ar palīgiem – skolotāju A.Rušu un U.R.Kronenbergu. Paldies visiem iesaistītajiem Sporta skolas treneriem. Paldies Sporta skolas administrācijai un Siguldas pilsētas vidusskolas direktorei Ņ.Balodei par atbalstu. Liels paldies arī visiem aktīvajiem vecākiem.

Informāciju sagatavoja:
3.s sporta klases audzinātāja
G.Balode


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi