Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, R vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-01-23
Slēpotāja Gasūna Eiropas kausā slalomā otro reizi divdesmitniekā

Latvijas izlases kalnu slēpotāja Lelde Gasūna pēc ceturtdienas izstāšanās pirmajā braucienā vakar Eiropas kausa posmā slalomā, kas norisinājās Šveices kalnu kūrortā Melhzē Frutā, uzvarētājai Jesikai Hilcingerei divu braucienu summā zaudēja 2,66 sekundes un 82 dalībnieču vidū ieņēma 18.vietu, kas ir otra augstākā viņas vieta Eiropas kausa posmos.

Nedēļas sākumā siguldiete citā Šveices ciematā Cinālā notikušajā Eiropas kausa posmā milzu slalomā kvalificējās uz otro braucienu jeb tika sešdesmitniekā tikai otrajā dienā, kad ieņēma 42.vietu (+4,87 s).

Pēc startiem pasaules kausa posmos Slovēnijā un Austrijā, kur sportistei sanāca piedzīvot izstāšanos, 26 gadus vecā Lelde Gasūna šo nedēļu iesāka ar startiem Eiropas kausā milzu slalomā. Pirmajā dienā pirmais brauciens neizdevās tik labs, kā rezultātā nesanāca uzrādīt no 80 dalībniecēm laiku starp labākajām sešdesmit, kas tiek uz otro braucienu, un sacensības līdz ar to bija beigušās. Otrajā dienā jau izdevās parādīt labāku sniegumu šajā pašā disciplīnā, ieņemot 42.vietu un austrietei Jesikai Hilcingerei zaudējot divu braucienu summā gandrīz piecas sekundes. Tas EK šajā disciplīnā Gasūnai ir trešais labākais rezultāts, jo divas reizes viņa ir bijusi četrdesmitniekā, iegūstot 31.un 33.vietu.

Slalomā „International Ski team” pārstāvei bija lielākas izredzes. Lai arī pirmajā dienā viņa nefinišēja, tomēr otrā slaloma diena sākās daudz veiksmīgāk, jo pirmajā braucienā, izstājoties astoņām sportistēm no pirmā trīsdesmitnieka, siguldietei izdevās uzrādīt 21.laiku (+2,25 s) un pietuvoties sava labākā rezultāta sasniegšanai. Otrais brauciens Leldei izdevās vēl labāks un sanāca uzrādīt pat 14.rezultātu (+0,98 s), pakāpjoties uz 18.vietu. No uzvarētājas, arī PK posmos vienu reizi trīsdesmitniekā iekļuvušās 19 gadus vecās austrietes Hilcingeres Gasūna atpalika 2,66 sekundes, nopelnot 24,29 FIS punktus. Rezultāti otrajā desmitā bija ļoti blīvi, jo līdz sava labākā rezultāta (17.vieta) atkārtošanai Gasūnai pietrūka vien 0,02 sekundes.

Šī mūsu kalnu slēpotājai bija otrā reize šajā sezonā un trešā reize karjerā trīsdesmitniekā jeb punktos EK posmos. Līdz ar to Eiropas kausa kopvērtējumā L.Gasūna ar nopelnītajiem 27 punktiem ieņem 38.vietu, bet līdere ar 376 punktiem ir 19 gadus vecā austriete Katrīna Galhubere, kura PK kopvērtējumā šajā disciplīnā ieņem 31.vietu.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Slēpošanas federācijas preses sekretārs
Ivars Bācis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi