Sestdiena, 28. marts
Šodien sveicam: Gunta, Ginta, Gunda
Laika ziņas: Sigulda +4.5℃, Z vējš 2.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-01-30
Aicina pieteikt kandidātus konkursam „Siguldas novada Sporta laureāts 2016”
Lai novērtētu Siguldas novada sportistus, stimulētu rezultātu izaugsmi, sacensību kvalitāti un informētu sabiedrību par Siguldas novada sportistu sasniegumiem, pašvaldība organizē konkursu „Siguldas novada Sporta laureāts 2016”. 
 
Kandidātus līdz 27.februārim var izvirzīt vairākās nominācijās: „Gada sportiste” un „Gada sportists” augsto sasniegumu sportā, „Gada jaunā sportiste”, „Gada jaunais sportists” un „Gada komanda” bērnu un jauniešu sporta kategorijā, „Gada skolotājs”, „Gada sportiste”, „Gada sportists” un „Gada komanda” tautas sporta kategorijā, „Neatlaidība sportā”, „Populārākais sporta pasākums”, „Populārākā sporta organizācija” un „Mūža ieguldījums sportā”.
 
Nomināciju „Populārākais sporta pasākums” un „Populārākā sporta organizācija” apbalvojuma ieguvējus noteiks divās kārtās – par pirmajā kārtā izvirzītajiem pretendentiem notiks elektronisks balsojums no 28.februāra līdz 13.martam. Apbalvots tiks pretendents, kurš būs ieguvis visvairāk balsu.
 
„Siguldas novada Sporta laureāts 2016” apbalvošanas ceremonija notiks 24.martā. Kandidātu pieteikuma anketas pieejamas pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3, kā arī elektroniski šeit.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi