Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, R vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-01-30
Aizvadīts skolēnu ziemas čempionāta „S! – Fischer” otrais posms

Piektdien, 27.janvārī, Fischer Slēpošanas centrā norisinājās skolēnu ziemas čempionāta „S! – Fischer” otrais posms. Desmit vecuma grupās distanču slēpošanā sacentās 254 skolēni no gandrīz visiem Latvijas reģioniem.

Atšķirībā no pirmā posma, kas tika organizēts kā sprints brīvajā stilā, otrajā posmā bija jāveic vidējā distance brīvajā stilā ar intervāla startu. Tikai pašas jaunākās grupas – S10 un V10 sacentās klasiskajā stilā.

Sacensību mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu skolēnu vidū, nosakot spēcīgākās vispārizglītojošās Latvijas skolas distanču slēpošanā, kā arī veicinot lietderīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vidū.

Labus rezultātus uzrādīja Siguldas novada skolnieki – Laura Ciagune no Laurenču sākumskolas izcīnīja dalītu trešo vietu S10 grupā, savukārt V10 grupā Dāvis Kalniņš no Siguldas pilsētas vidusskolas izcīnīja pirmo vietu. Pirmās vietas arī Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēniem Kristīnei Brunerei S14 grupā un Kristapam Kārkliņam V18 grupā.

V14 grupā divas godalgotas vietas Siguldas novadam – Sandijam Suhānovam no Siguldas Valsts ģimnāzijas – otrā vieta, bet Raineram Paeglim no Allažu pamatskolas – trešā vieta.

Skolēnu ziemas čempionāts „S! – Fischer” tiek organizēts ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Trešais sacensību posms norisināsies 10.februārī, kad skolēni sacentīsies klasiskajā stilā ar intervāla startu.

Informāciju sagatavoja:
Fischer Slēpošanas centrs


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi