×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -3.5℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-02-01
Projekta INT-HERIT īstenošanas pirmais posms

Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar partneriem citās Eiropas valstīs starpreģionu sadarbības programmas URBACT III ietvaros īsteno projektu INT-HERIT jeb “Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls”.

INT-HERIT tīkla mērķis ir ieviest inovatīvus risinājumus kultūrvēsturiskā mantojuma apsaimniekošanā maza un vidēja izmēra Eiropas pilsētās, fokusējoties uz integrētu pieeju stratēģiju īstenošanā un nodrošinot kvalitatīvu izaugsmi sociālajā un ekonomiskajā attīstībā.

Kā jau iepriekš ziņots, INT-HERIT tīklā Siguldas novada pašvaldība iesaistās ar Siguldas pils kompleksa un Jaunās pils stratēģijām, izvirzot problēmjautājumus saistībā ar to īstenošanu. Projekta 1.posma ietvaros tiek veikta esošās situācijas izvērtēšana, kā ietvaros Siguldā viesojās projekta vadošais eksperts un projekta vadošā partnera, Baenas pašvaldības Spānijā, pārstāve, lai tiktos ar vietējiem interešu turētājiem – gan pašvaldības administrācijas un politiskajiem pārstāvjiem, gan vietējiem uzņēmējiem, kas jau šobrīd nomā telpas Siguldas pils kompleksā. Vizītes mērķis bija apzināt esošo situāciju un izvirzīt problēmjautājumus projekta 2.posma pieteikumam.

Projekta 1.posma ietvaros š.g. februāra sākumā plānota arī pirmā starptautiskā partneru sanāksme, kas notiks Mantovā, Itālijā. 2016.gadā Mantova bija pasludināta par Itālijas pirmo kultūras galvaspilsētu un guva līdzīgu pieredzi Siguldai, kas 2014.gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsētas Rīgas partneris. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi