Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 26. janvāris
Šodien sveicam: Ansis, Agnis, Agneta
Laika ziņas: Sigulda -6.6℃, D vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-02-01
Projekta INT-HERIT īstenošanas pirmais posms

Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar partneriem citās Eiropas valstīs starpreģionu sadarbības programmas URBACT III ietvaros īsteno projektu INT-HERIT jeb “Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls”.

INT-HERIT tīkla mērķis ir ieviest inovatīvus risinājumus kultūrvēsturiskā mantojuma apsaimniekošanā maza un vidēja izmēra Eiropas pilsētās, fokusējoties uz integrētu pieeju stratēģiju īstenošanā un nodrošinot kvalitatīvu izaugsmi sociālajā un ekonomiskajā attīstībā.

Kā jau iepriekš ziņots, INT-HERIT tīklā Siguldas novada pašvaldība iesaistās ar Siguldas pils kompleksa un Jaunās pils stratēģijām, izvirzot problēmjautājumus saistībā ar to īstenošanu. Projekta 1.posma ietvaros tiek veikta esošās situācijas izvērtēšana, kā ietvaros Siguldā viesojās projekta vadošais eksperts un projekta vadošā partnera, Baenas pašvaldības Spānijā, pārstāve, lai tiktos ar vietējiem interešu turētājiem – gan pašvaldības administrācijas un politiskajiem pārstāvjiem, gan vietējiem uzņēmējiem, kas jau šobrīd nomā telpas Siguldas pils kompleksā. Vizītes mērķis bija apzināt esošo situāciju un izvirzīt problēmjautājumus projekta 2.posma pieteikumam.

Projekta 1.posma ietvaros š.g. februāra sākumā plānota arī pirmā starptautiskā partneru sanāksme, kas notiks Mantovā, Itālijā. 2016.gadā Mantova bija pasludināta par Itālijas pirmo kultūras galvaspilsētu un guva līdzīgu pieredzi Siguldai, kas 2014.gadā bija Eiropas kultūras galvaspilsētas Rīgas partneris. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi