×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-03-06
Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņi var slēpot bez maksas

Arī šogad visiem Siguldas novada skolu un bērnudārzu audzēkņiem ir iespēja bez maksas izmantot distanču slēpošanas trasi un inventāru Fischer Slēpošanas centrā Puķu ielā 4.

Pateicoties saldēšanas sistēmai, kas izbūvēta zem trases seguma, Fischer Slēpošanas centrā iespējams uzturēt sniega segumu un nepārtraukt trases darbību arī mainīgos laikapstākļos. Pirms slēpošanas bērniem un jauniešiem ir jāreģistrējas pie apkalpošanas speciālistiem, jo novada skolēni ar slēpošanu var nopelnīt distanču slēpošanas bonusa punktus, par kuriem informācija pēc sezonas tiks nodota skolu sporta skolotājiem, kas ļaus saņemt augstāku novērtējumu sporta stundās.

Trases darba laiks darbdienās ir no plkst.8.00 līdz 21.00, bet nedēļas nogalē – no plkst.10.00 līdz 20.00.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi