Piektdiena, 24. marts
Šodien sveicam: Kazimirs, Izidors
Laika ziņas: Sigulda 2°C vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-03-06
Aicina pieteikties līdzfinansējuma konkursam „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”

Uzsākta pieteikšanās līdzfinansējuma konkursam „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja”, kurā jaunās uzņēmējas var pretendēt uz finansējumu līdz diviem tūkstošiem eiro savas biznesa idejas realizēšanai. Konkurss Siguldas novadā norisināsies jau otro gadu un tā mērķis ir iedrošināt sievietes – māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un uzsākt komercdarbību, kā arī sekmēt jaunu darba vietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā.

Konkursā var piedalīties sievietes, kuras audzina bērnus vecumā līdz astoņiem gadiem, un ir deklarētas Siguldas novadā ne mazāk kā 12 mēnešus no pieteikuma iesniegšanas dienas.

Konkursa dalībnieces pretendēs uz līdzfinansējumu savas biznesa idejas realizācijai. Konkursa kopējais finansējuma fonds ir astoņi tūkstoši eiro. Viena projekta realizācijai ir iespēja saņemt ne vairāk kā divus tūkstošus eiro.

Konkurss norisināsies trīs kārtās:

Konkursa pretendentēm būs iespēja apmeklēt bezmaksas semināru par uzņēmējdarbības tēmām, saņemt individuālas konsultācijas, kā sagatavot kvalitatīvus pieteikumus konkursam, un dzirdēt iepriekšējā gada konkursa dalībnieku pieredzes stāstus.

2016.gadā konkursā „Māmiņa. Siguldiete. Uzņēmēja” līdzfinansējums tika piešķirts septiņām biznesa idejām. Pašvaldības līdzfinansējumu saņēma biznesa ideja par silto smilšu kasti „Dabas studija”, veselīgā našķa ideja „Monkey Pop”, lampu un suvenīru ideja „Moss”, bērnu īslaicīgās pieskatīšanas telpas biznesa ideja „Kā mājās”, bērnu pasākumu organizēšanas ideja „Flamingos”, „Mājas fotostudija” un ideja „Ilusion”.

Konkursa nolikums pieejams šeit. Plašāka informācija par konkursa norisi pieejama, zvanot Siguldas novada Uzņēmējdarbības atbalsta punkta vadītājai Inai Stupelei uz tālruni 29414798 vai sūtot vēstuli uz e-pasta adresi ina.stupele@sigulda.lv.
 


© www.sigulda.lv





KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi