Pirmdiena, 1. jūnijs
Šodien sveicam: Biruta, Mairita, Bernedīne
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, ZA vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-03-09
Turpinās projektu pieteikumu pieņemšana Siguldas biznesa inkubatorā

Līdz 21.martam jaunie un strādājošie uzņēmumi tiek aicināti iesniegt pieteikumus uzņemšanai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Siguldas biznesa inkubatorā inkubācijas procesam.

Lai veicinātu auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra 1.septembrī izveidoja 14 biznesa inkubatorus – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras reģionālās filiāles visā Latvijā: nacionālas nozīmes centros – Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Valmierā, Rēzeknē un Daugavpilī; reģionālas nozīmes centros – Kuldīgā, Talsos, Bauskā, Siguldā, Ogrē un Madonā un vienu radošo biznesa ideju inkubatoru Rīgā.

Inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskās personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un pilnveidei nepieciešamo vidi, koprades telpu (open office) ikdienas darba organizēšanai, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

Inkubatorā nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai var saņemt fiziskas personas (pirmsinkubācijā) un komersanti, kas nav vecāki par trīs gadiem no reģistrēšanas brīža (inkubācijā) un kuri vēlas attīstīt savu biznesa ideju.

Inkubācijas posmā uzņēmumi var saņemt nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem tiks piemērots 50% līdzfinansējums, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs segt tikai 50%, un inkubators attiecīgi segs otru pakalpojuma vērtības daļu.

Inkubatoros ir pieejama arī tā sauktā pirmsinkubācija, kuras ietvaros uzņēmēji var testēt savas biznesa idejas, saņemt bezmaksas konsultācijas un apmācības.

Pieteikšanās dokumenti pieejami Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā – šeit.

Plašāku informāciju par Siguldas biznesa inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un pieteikšanās procesu var saņemt pie Siguldas biznesa inkubatora projektu vadītājām: Gundega Vanaga-Janberga, Pils iela 16 (Siguldas pils kompleksā), tālrunis 62400903, e-pasts gundega.vanaga-janberga@liaa.gov.lv vai Signe Millere, Pils iela 16 (Siguldas pils kompleksā), tālrunis 62400903, e-pasts signe.millere@liaa.gov.lv.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras biznesa inkubatori tiek finansēti projekta „Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 1011121314
1516171819 20 21
2223242526 2728
2930