Svētdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, D vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-03-16
Noskaidroti konkursa „Siguldas novada Sporta laureāts 2016” nominanti

Ir noslēgusies pretendentu pieteikšana konkursam „Siguldas novada Sporta laureāts 2016” un ir zināmi balvu pretendenti 18 nominācijās. Piektdien, 24.martā, plkst.19.00 Koncertzālē „Baltais Flīģelis” notiks svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija Siguldas novada labākajiem sportistiem, komandām, treneriem un atbalstītājiem.

Šogad novada sportisti un sporta darbinieki saņems balvas 18 nominācijās trīs kategorijās – augsto sasniegumu sportā, bērnu un jauniešu sportā un tautas sportā. Kā arī ir noticis tautas balsojums par populārāko sporta pasākumu un populārāko sporta organizāciju Siguldas novadā. Pretendentus balvai varēja izvirzīt jebkurš Siguldas novada iedzīvotājs, sporta organizācija vai cita iestāde, aizpildot anketu par kandidāta sasniegumiem 2016.gadā. Izvirzītos kandidātus izvērtēja darba grupa. Titulu ieguvējus būs iespējams uzzināt 24.martā svinīgajā balvu pasniegšanas ceremonijā.

Augsto sasniegumu sporta kategorija

  • nominācijā „Gada sportiste” galvenajai balvai izvirzītas Lelde Gasūna, Lelde Priedulēna, Ulla Zirne un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri;
  • nominācijā „Gada sportists” galvenajai balvai izvirzīti Martins Dukurs, Jānis Strenga, Tomass Dukurs un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri.

Bērnu un jauniešu sporta kategorija

  • nominācijā „Gada jaunā sportiste” galvenajai balvai izvirzītas Kristīne Brunere, Liāna Lencēviča, Magda Cigle un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri;
  • nominācijā „Gada jaunais sportists” galvenajai balvai izvirzīti Kristaps Kalniņš, Pauls Daugulis, Edgars Daugulis, Edgars Straumanis un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri;
  • nominācijā „Gada komanda” izvirzītas Siguldas Sporta skolas U-20 vieglatlētikas stafetes komanda, Siguldas Sporta skolas U16 basketbola komanda un Siguldas Sporta skolas badmintona komanda dubultspēlē Teodors Kerimovs un Kristaps Jānis Gulbis, un nominācijā „Gada treneris” izvirzīti viņu treneri;
  • nominācijā „Gada skolotājs” izvirzīti Lelde Bērziņa, Sandra Ruša un Ivo Alksnis.

Tautas sporta kategorija

  • nominācijā „Gada sportiste” galvenajai balvai izvirzītas Laura Lapiņa, Irina Grīnberga un Sandra Harlinska;
  • nominācijā „Gada sportists” galvenajai balvai izvirzīti Kaspars Kārkliņš,Uldis Kļaviņš un Raivis Zīmelis;
  • nominācijā „Gada komanda” izvirzīta komanda „Skrien Sigulda”, Siguldas badmintona klubs/Siguldas Sporta skola un Siguldas šaha izlase.
  • nominācijā „Neatlaidība sportā” izvirzīts Ojārs Upens.

Iedzīvotāju balsojumā par populārāko sporta pasākumu lielāko balsu skaitu saņēmuši: Siguldas pusmaratons, Pavasara atklāšanas pārgājiens un Zelta rudens pārgājiens Siguldā,kā arī Pasaules kausa posms kamaniņu sportā.

Iedzīvotāju balsojumā par populārāko sporta organizāciju lielāko balsu skaitu saņēmuši; „Siguldas Maratona klubs”, „Fit Nation Latvia” un „Move It, Sigulda”.

Par mūža ieguldījumu sportā balvu saņems distanču slēpotājs un orientierists Ilgonis Krūmiņš.

Visi nominanti, sporta mīļotāji, atbalstītāji un citi interesenti laipni aicināti uz svinīgo balvu pasniegšanas ceremoniju 24.martā plkst.19.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” kopā ar „Sporta studijas” žurnālistiem Dāvidu Ernštreitu, Armandu Tripānu un Reini Ošenieku.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi