Piektdiena, 13. decembris
Šodien sveicam: Lūcija, Veldze
Laika ziņas: Sigulda +0.9℃, D vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-03-24
Aicina apmeklēt biedrības „Aicinājums Tev" atvērto durvju dienu

29.martā biedrība „Aicinājums Tev" aicina visus interesentus uz atvērto durvju dienu, biedrības Dienas nodarbinātības centrā (Kronvalda iela 4, Sigulda) „Iespēju darbnīca”, kur tiek nodrošināts specializēto darbnīcu pakalpojums cilvēkiem ar invaliditāti.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apskatīt biedrības telpas, iepazīties ar biedrības aktivitātēm, sniegtajiem pakalpojumiem, tikties ar pakalpojumu sniegšanā iesaistītajiem speciālistiem un klientiem, uzdot jautājumus un saņemt atbildes.

 

Atvērto durvju dienas programma:

  • Plkst.11.00 – 11.30 atvērto durvju dienas atklāšana, informācija par biedrības „Aicinājums Tev" darbību un sniegtajiem pakalpojumiem
  • Plkst.11.30 – 13.00 iepazīšanās ar specializētajām darbnīcām personām ar funkcionāliem traucējumiem

Biedrība „Aicinājums Tev”, ir nevalstiska organizācija, kurā apvienojušies cilvēki ar dažāda veida invaliditātes izpausmes formām, viņu ģimenes locekļi, draugi un atbalstītāji, tās darbība ir vērsta uz visa vecuma cilvēku ar invaliditāti un viņu ģimenes locekļu integrāciju sabiedrībā, tiesību un interešu aizstāvību, pilsoniskas sabiedrības attīstību, iedzīvotāju brīvā laika organizēšanu un sociālās kultūras attīstību, nodarbinātības veicināšanu, pieaugušo un jauniešu izglītošanu, sociālo pakalpojumu sniegšanu. No 2004. gada biedrība sniedz sociālos pakalpojumus cilvēkiem ar dažāda veida invaliditāti un viņu ģimenes locekļiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi