Sestdiena, 21. aprīlis
Šodien sveicam: Marģers, Anastasija
Laika ziņas: Sigulda +9.5℃, ZR vējš 8.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-04-10
Atsāks pārbūves darbus Nākotnes un Līvkalna ielā

Iestājoties atbilstošiem laika apstākļiem, plānots atsākt pārbūves darbus Nākotnes un Līvkalna ielā.

Pirmdien, 10.aprīlī, noslēgts līgums par Nākotnes ielas pārbūves turpināšanu posmā no Tilta līdz Riekstu ielai izbūvējot asfaltsegumu. Līgums noslēgts ar pašvaldības iepirkumā izvēlēto SIA „Imberteh”, kas turpinās iepriekšējā būvnieka pērn uzsākto ielas pārbūvi. Darbi tiks uzsākti aprīļa beigās un asfaltsegumu Nākotnes ielā plānots izbūvēt līdz jūnija beigām.

Jau ziņots, ka darbu tehnoloģiskā pārtraukuma laikā – ziemas sezonā – pašvaldība lauza līgumu ar iepriekš būvniecības iepirkumā uzvarējušo SIA „Iko”, kas darbus Nākotnes ielā veica, lai arī kvalitatīvi, tomēr būtiski neievērojot līguma termiņus; tika izsludināts jauns iepirkums. Līdz šim Nākotnes ielas posmā no Tilta līdz Riekstu ielai izbūvēta daļa no ceļa seguma konstrukcijas un trīs infiltrācijas aku posmi. Ielas pārbūves laikā Nākotnes ielā būtiski satiksmes ierobežojumi nav plānoti. Turpinot infrastruktūras sakārtošanas darbus Ķiparu ciemā, maijā tiks uzsākta gājēju ietves izbūve gar Nurmižu ceļu no Televīzijas ielas līdz Nākotnes ielai.

Tāpat tuvākajā laikā tiks atsākti darbi arī Līvkalna ielā, kur pērn tika uzsākta ielas pārbūve visā tās garumā. Plānots veikt grāvju tīrīšanu, lai atbrīvotu ielu no pavasara ūdens, un sākt ceļa būvdarbus, ieklājot šķembu pamata virskārtu un asfalstegumu vairākās kārtās. Darbus plānots pabeigt jūnijā.

Atgādinām, ka pašvaldība plānojusi novada ielu un ceļu atjaunošanā un pārbūvē šogad ieguldīt 5,1 miljonu eiro.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Administrācija
- 2017-04-13 09:11

Labdien, Reini Ādamson!

Pirmajā iepirkumā par Nākotnes ielas pārbūvi izvēlētais SIA „Iko” bija piedāvājis tādu cenu, kas, kā vēlāk izrādījās, bija vairākus desmitus tūkstošus eiro par zemu, lai pats uzņēmējs veiktu ielas pārbūves darbus pilnā apjomā – uzņēmējs būtiski novilcināja darbu izpildes termiņus, kā rezultātā pašvaldība pieņēma lēmumu lauzt līgumu ar SIA „Iko”. Par veiktajiem darbiem Nākotnes ielā uzņēmums pašvaldībai piestādīja rēķinu 25 242 eiro apmērā.

Otrajā izsludinātajā iepirkumā ņemts vērā, ka daļa no darbiem Nākotnes ielā ir iesākta un paveikto darbu apjoms netika iekļauts iepirkumā. Starp četriem pretendentiem otrajā iepirkumā tika izvēlēts SIA „Imberteh” piedāvājums par 135 063,85 eiro (111 623,02 eiro bez PVN), kas, kā to nosaka normatīvie akti, bija piedāvājums ar zemāko cenu.

Ar cieņu www.sigulda.lv administrācija

Atbilde: Administrācija
Administrācija
- 2017-04-18 16:14

Labdien, Reini Ādamson!

Pateicamies par Jūsu pamanīto kļūdu sistēmā – esam sazinājušies ar IT nodaļu, kas kļūmi drīzumā novērsīs. Zīmju skaitu šobrīd palielināt nav plānots, lai izvairītos no dažādu reklāmrakstu publicēšanas.
„Administrācijas” komentārus nereti veido vairāku pašvaldības speciālistu atbildes. Lai iedzīvotājiem sniegtās atbildes būtu konstruktīvākas, mājaslapas administrators – informācijas apkopotājs, pārstāvot pašvaldību un nereti pat vairākus pašvaldības darbiniekus, parakstās kā „Administrācija”. Ja Jums šādas atbildes formāts rada neērtības, mājaslapas administrators var parakstīties zem apkopotajām atbildēm, kā arī norādīt konkrēto atbilžu autorus.
Vienlaikus informējam, ka jau drīzumā, ieviešot Siguldas novada pašvaldības mobilo lietotni, iedzīvotājiem būs iespēja operatīvāk un ērtāk sazināties ar pašvaldību. Jaunajā aplikācijā būs iespēja ne tikai iesniegt ierosinājumus, bet arī novērtēt citu novadnieku uzdoto jautājumu aktualitāti un sekot līdzi to izpildei.
Atgādinām, ka iedzīvotāji atbildes uz aktuālajiem jautājumiem var saņemt arī zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 8000388, nosūtot e-pastu uz dome@sigulda.lv, vai aizpildot elektronisko formu „Vēstule pašvaldībai” pašvaldības mājaslapā. Tāpat iedzīvotāji tiek aicināti tikties ar pašvaldības darbiniekiem klātienē, ja risināmais jautājums ir plašs un ietver vairāku speciālistu kompetences. Pašvaldības darbinieku kontaktinformācija pieejama šeit: https://www.sigulda.lv/public/lat/pasvaldiba/kontaktinformacija1/ .

Ar cieņu www.sigulda.lv administratore Anda Zālmane

Atbilde: Administrācija
Reinis Ādamsons
- 2017-04-18 13:13

TURPINĀJUMS! 2.lpp

Savādāk nevar uzrakstīt un izteikt domu, tā kā gribētos. Jūs varat atbildēt cik vien gari un detalizēti vēlaties. Ceru, ka tā nav liela problēma to atrisināt? Ievērsim vienlīdzības principu, jo personīgi, manā FB (www.facebook.com) profilā, Jūsu PR un sabiedrisko attiecību speciālisti pie komentāriem var iekopēt Siguldas visa 2017. gada ceļu, ielu un ietvju darbu plānu u.c. informāciju. Man nav nekas pretī, bet ievērosim vienlīdzības principu. Jau iepriekš paldies!

Ar cieņu,

Reinis Ādamsons

Atbilde: Administrācija
Reinis Ādamsons
- 2017-04-18 13:05

Labdien, www.sigulda.lv administrācija! Paldies, par atbildi! Mans lūgums nākamreiz parakstieties personā, lai mūsu komunikācija būtu personīgāka, ievērosim vienlīdzības principu. Savādāk tāda abstrakcija par personu vai personālijām, droši vien man neatbild robots ar ieprogrammētu algoritmu. Neliels ieteikums SND IT daļai vai tam kurš apkalpo šo web lapu. Rakstot atbildi vai komentāru man kreisajā pusē rādās ailē Atlikušas 600 zīmes, neatkarīgi vai man ir kaut kas uzrakstīts vai nav. Kā arī lūdzu palieliniet zīmju skaitu vai vienkārši uzlieciet neierobežojumu, jo Jums tas nav cik skatos.1.lpp

Reinis Ādamsons
- 2017-04-12 15:54

Kāda summa no līguma ar SIA IKO ir samaksāta no pašvaldības puses par paveiktajiem darbiem līdz brīdim, kad tika lauzts līgums? Droši vien, ka ne šī starpība 5\'949.64 EUR?

Paldies,

Reinis Ādamsons

Reinis Ādamsons
- 2017-04-12 15:50

Labdien,

Prieks, ka atsāksies darbi Nākotnes ielā un Ķiparos dzīvojošajiem, cerams, vairs nebūs ilgi jāgaida pienācīgs ceļš līdz mājām. Man jautājums par tēriņiem. Pirmais būvnieks SIA IKO pēc Jūsu vārdiem darbus līdz brīdim, kad pašvaldība lauza līgumu ir veicis lēnām, bet kvalitatīvi, kas, protams, priecē, bet liek uzdot jautājumu par nodokļu maksātāju naudas izlietojumu. Pašvaldība ar SIA IKO noslēdza līgumu par summu 117\'572.66 EUR (Bez PVN), kurš šobrīd jau ir lauzts un noslēgts jauns līgums ar SIA IMBERTEH par 111\'623.02 EUR (Bez PVN). Manuprāt, tur ir lielāks darbu apjoms izdarīts!?

Pasākumi