Trešdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +7.4℃, D vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-04-14
Aizvadīts sacensību „S!–Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla 1.posms

Ceturtdien, 13.aprīlī, Fischer Slēpošanas centrā tika atklātas gada siltās sezonas sacensības un aizvadīts „S!–Skate 2017” skrituļslidošanas sacensību seriāla 1.posms, kurā piedalījās dažāda gadagājuma skrituļslidotāji no vairākām Latvijas pilsētām. Dalībnieki sacentās 26 ieskaites grupās, kas tika sadalītas pēc vecuma un meistarības līmeņiem ar iespēju izvēlēties starp elites un „open” jeb atvērto grupu. Pirmajā sacensību posmā dalībnieki veica sprinta distanci pa 200 metru apli.

Kopumā šajā sezonā paredzēti vēl pieci „S! – SKATE” posmi, kuros sacensības notiks dažādās disciplīnās. Nākamās skrituļslidošanas sacensības ar intervāla starta disciplīnu notiks 11.maijā, savukārt pēc tam sekos sacensību posmi 1. jūnijā, 6. jūlijā, 3.augustā un 21. septembrī.

Rezultātus un sacensību kopvērtējumu būs iespējams apskatīt biedrības A2 mājas lapā, kā arī sacensību norises vietā Fischer Slēpošanas centrā, Siguldā, Puķu ielā 4.

Sacensības norisinās jau ceturto gadu un ir populāras lielu un mazu skrituļslidotāju vidū. Sacensību mērķis ir popularizēt skrituļslidošanu dažādu vecumu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas iemaņas, un kuram ir atbilstošs veselības stāvoklis.

Sacensību norise nebūtu iespējama bez atbalstītājiem – Siguldas novada Domes, biedrības A2, Fischer Latvia, Briko Maplus smēriem, SIA ,,Rāmkalni Nordeco”, SIA ,,Maiznīca Flora”, piedzīvojumu parka ,,Tarzāns” un SIA ,,Siguldas Saldējums”.

Jau drīzumā – 20.aprīlī Fischer Slēpošanas centrā tiks aizsāktas arī Siguldas skriešanas apļu sacensības, savukārt 25.maijā – „S!-Velo 2017” velobraukšanas seriāls. Arī šīs sacensības norisināsies ar intensitāti reizi mēnesī – ceturtdienu vakaros.

Fischer Slēpošanas centrā apmeklētājiem ir pieejama 1.4 km gara asfaltēta trase, kas ir piemērota vieta, lai apgūt skrituļslidošanas, rolerslēpošanas, velobraukšanas un nūjošanas iemaņas. Centra nomā ir pieejams inventārs sporta aktivitāšu cienītājiem, kuri vēlas apgūt skrituļslidošanu un rollerslēpošanu.

Gada siltajā sezonā Siguldas novada iedzīvotājiem ar Siguldas novada ID kartēm Fischer Slēpošanas centra trases izmantošana ir bezmaksas un inventāra noma ar 10% atlaidi. Citu novadu iedzīvotajiem maksa par trasi ir 1.50 eiro, savukārt skolēniem, studentiem un pensionāriem ir 10% atlaide.

 

Informāciju sagatavoja:
Agnija Lauska, Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
SIA “Siguldas Sporta serviss”

 

 


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi