Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-04-21
Virtuāli izaicinājumi Veselības un sporta nedēļas laikā ar „Endomondo”

​Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas ietvaros no 24.līdz 28.aprīlim ikviens Siguldas novada iedzīvotājs aicināts piedalīties virtuālos izaicinājumos – izmantojot mobilo aplikāciju „Endomondo”, uzskaitīt kilometrus kādā no trim disciplīnām: „Sigulda soļo!” „Sigulda skrien!” vai „Sigulda brauc ar velo!”. Dalībnieki, kuri nedēļas laikā būs veikuši lielākos attālumus kādā no trīs disciplīnām, 29.aprīlī saņems balvas.

Šogad virtuālās sacensības notiek otro reizi, iepriekšējās Veselības un sporta nedēļas laikā pērn septembrī 214 novada iedzīvotāji veica kopumā vairāk nekā 6000 kilometru nūjojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu, tādējādi vēlreiz apliecinot, ka Sigulda aizrauj sportiskām aktivitātēm.

Sacensību dalībniekiem lietotnē „Endomondo” no pirmdienas, 24.aprīļa, plkst.00.01 līdz piektdienai, 28.aprīlim, plkst.23.59 jāuzskaita kilometri, kas tiek veikti soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Ierakstiem lietotnē jābūt aplūkojamiem ar maršruta ierakstu (track included) un tie nedrīkst būt laboti (edited).

Dalībnieki bez vecuma ierobežojuma var piedalīties vienā vai vairākos izaicinājumos, pirms tam no 22.aprīļa bez maksas reģistrējoties interneta vietnē www.endomondo.com/challenges un piekrītot, ka viņu treniņu informācija būs pieejama izaicinājumu rīkotājam un citiem dalībniekiem.

Sacensību noslēgumā tiks vērtēts dalībnieku veikums piecu dienu laikā un noteikti uzvarētāji katrā izaicinājumā. Aktīvākos novadniekus Siguldas novada Veselības dienā, 29.aprīlī, plkst.12.00 pie Siguldas Sporta centra Kronvalda ielā 7A apbalvos Siguldas novada pašvaldība un „Dabas Laboratorija”.

Virtuālo izaicinājumu nolikums pieejams – šeit.

Veselības un sporta nedēļas programma pieejama – šeit

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļu divreiz gadā – aprīlī un septembrī – organizē Siguldas novada pašvaldība. Nedēļas garumā iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, ko piedāvā Siguldas sporta un veselības klubi, kā arī iesaistīties lekcijās, diskusijās un praktiskās nodarbībās, lai uzzinātu, kā nostiprināt un uzlabot veselību. Veselības un sporta nedēļas ietvaros 29.aprīlī norisināsies arī Veselības diena, kad novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, veikt veselības pārbaudes un saņemt konsultācijas, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!" ietvaros. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi