Pirmdiena, 16. decembris
Šodien sveicam: Alvīne
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, R vējš 7.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-04-21
Jauniešus aicina uz tikšanos ar „Jauno līderu koalīcijas” vadītāju

Siguldas novada jauniešu projekta „Domā domas domē” ietvaros 26.aprīlī plkst.16.00 notiks tikšanās, kuras laikā būs iespēja tikties ar „Jauno līderu koalīcijas” vadītāju un Latvijas Jaunatnes padomes izpilddirektore – Inesi Šubēvicu. Uz tikšanos ir aicināts ik viens jaunietis, kuram intresē apgūt ko jaunu.

Inesi Šubēvica vadīs „Progresa tikšanos”, kuras laikā jauniešiem būs iespēja uzzināt kā piesaistīt sponsorus saviem projektiem, jo ik vienam projektam ir nepieciešami līdzekļi tā realizēšanā. Lai veiksmīgi komunicētu ar sponsoriem, jauniešiem tiks mācīta arī pārliecināšanas māksla. Būs gan teorija, gan praktiski padomi, kā pareizi pārliecināt otru cilvēku. Jaunieši tikšanās laikā iegūs arī ieskatu sabiedrisko attiecību nozarē jeb komunikācijā, lai spētu novērtēt un realizēt veiksmīgu projekta informācijas plūsmu.

Neaizmirstat, ka projekta izskaņā, labākajiem, ir iespēja doties uz Eiropas Jauniešu parlamentu un Eiropas Parlamentu Briselē.

Projektu organizē Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” sadarbībā ar biedrību „Jaunatnes līderu koalīcija”. Projektu finansē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros.

Attēlu rezultāti vaicājumam “erasmus + logo”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi