×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-04-22
Notiks skrituļslidošanas apmācība iesācējiem

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas ietvaros 27.aprīlī plkst.18.30 Fischer Slēpošanas centrā notiks skrituļslidošanas apmācība kopā ar Lauri Bitenieku (bērnu un jauniešu centra "Laimīte" treneri un Latvijas izlases dalībnieku ātrumskrituļošanā).

Uz nodarbību aicināti gan lieli, gan mazi skrituļslidotāji, kas vēlas apgūt skrituļsslidošanas iemaņas, jo treneris palīdzēs apgūt pareizu krišanas tehniku, bremzēšanas tehniku, slidošanu atmuguriski, slalomā un pagriezienā, kā arī parādīs dažādus līdzsvara vingrinājumu un citas noderīgas tehnikas ātrai un drošai skrituļošanai.

Apmeklētājiem, kuri vēlas apgūt skrituļslidošanas iemaņas, bet vēl nav iegādājušies savu inventāru, to būs iespējams izīrēt Fischer Slēpošanas centra nomā.

Pasākums ir bezmaksas. Lūgums iepriekš pieteikties, zvanot uz Fischer Slēpošanas centru pa tālruņiem 67970262 un 29118847.

Pilna Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas programma pieejama – šeit.

Daļa no Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas un Veselības dienas aktivitātēm tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!" ietvaros. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi