Trešdiena, 11. decembris
Šodien sveicam: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Laika ziņas: Sigulda -3.9℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-05-02
Siguldas pagasta Pūtēju orķestris svin 50 gadu jubileju

Sestdien, 6.maijā, plkst.18.00 uz 50 gadu jubilejas koncertu „Re, kur muzikanti spēlē” Siguldas pagasta Kultūras namā ielūdz Siguldas pagasta pūtēju orķestris. Koncerta vadītāji Inguna Zirne un Jānis Puriņš.

Koncertā izskanēs gan pūtēju orķestru konkursā iekļautie skaņdarbi, gan visiem pazīstami skaņdarbi: marši, valši, svītas un romances. Koncertu papildinās īpašie viesi – solisti.

Par Siguldas pagasta pūtēju orķestra dibināšanas gadu tiek uzskatīts 1967.gads. Pirmais orķestra diriģents bija Jānis Paukšte (1967.-1975.). Viņu nomaina Dainis Prūsis (1975.-1995.). Tad seko divu gadu pārtraukums. 1997.gadā kolektīvs atsāk darbību Ginta Kalniņa vadībā. Ja kolektīvam šī ir 50 radošā darba sezona, tad diriģentam Gintim Kalniņam 20 gadu jubilejas sezona kopā ar šo kolektīvu.

Viņu ceļā ir bijusi veiksme, gudrība, draudzība, mīlestība, atzinība, labvēlība, pilnība, talants, izaicinājums, radošums, pārmaiņas un izaugsme, kas ir šī orķestra nebeidzamais virzītājspēks, jo tikai aizrautīgi nododoties tam, ko labi prot un spēj darīt ar patiesu prieku, ir iespējams ziedēt! Gaidot savu ziedēšanu zelta jubilejā, orķestra vīri ar lepnumu spodrina savus instrumentus, lai uzvelkot savus ievu baltuma kreklus ar lepnumu balsī varētu skaļi teikt – „Re, kur muzikanti spēlē!”

Ieeja – bez maksas


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi