Sestdiena, 21. aprīlis
Šodien sveicam: Marģers, Anastasija
Laika ziņas: Sigulda +9.5℃, ZR vējš 8.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-05-18
Uzsākta Līvkalna ielas asfaltēšana

Ceturtdien, 18.maijā, uzsākta Līvkalna ielas apakšējās asfaltbetona kārtas uzklāšana. Asfaltēšanas darbi noritēs pa posmiem – vispirms asfalts tiks uzklāts posmā no Krišjāņa Barona ielas līdz Skolas ielai, pēc tam darbs tiks turpināts līdz Miera ielai un no Miera līdz Televīzijas ielai.

Jau ziņots, ka pagājušā gada oktobrī tika uzsākta Līvkalna ielas pārbūve visā tās garumā. Lai izvairītos no remontdarbiem visas šīs vasaras garumā, darbi tika uzsākti jau pagājušā gada rudenī, lai, ieskaitot tehnoloģisko pārtraukumu ziemā, tos pabeigtu šīs vasaras sākumā. Pārbūves darbu rezultātā ar jaunu asfaltsegumu tiks nodrošināts viss lokveida ceļa posms, kas aptver dzīvojamo ēku zonu Siguldas austrumu malā. Darbi Līvkalna ielā tika atsākti aprīlī, veicot veikt grāvju tīrīšanu, lai atbrīvotu ielu no pavasara ūdens, un šķembu pamata virskārtu ieklāšanu.

Tiek plānots, ka kopumā, ieskaitot nogāžu nostiprināšanu ar augsni gandrīz 9000 m2 platībā, apsējot to ar zālāju pēc vairāku asfaltseguma kārtu uzklāšanas, kā arī 63 jaunu ceļa zīmju un vertikālo apzīmējumu uzstādīšanu un gājēju drošības barjeru izvietošanu 122 metru garumā, darbi Līvkalna ielā tiks beigti jūnijā.

Līvkalna ielas rekonstrukciju vairāk nekā kilometru garā posmā iepirkuma procedūras rezultātā veic SIA „Būvenergo A”, un ielas pārbūves izmaksas sasniegs 324 625 eiro.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi