Trešdiena, 24. maijs
Šodien sveicam: Marlēna, Ilvija, Ziedone
Laika ziņas: Sigulda 14°C vējš 3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-05-19
Notiks skrituļslidošanas apmācības

No 31.maija trešdienu vakaros Fischer Slēpošanas centrā profesionālais Latvijas skrituļslidošanas izlases dalībnieks un treneris Lauris Bitenieks vadīs skrituļslidošanas apmācības treniņus. No plkst.18.00 līdz 19.00 notiks skrituļslidošanas apmācības treniņi iesācējiem, bet no plkst.19.00 līdz 20.30 skrituļslidošanas apmācības aicināti apmeklēt skrituļotāji ar priekšzināšanām.

Sešu nodarbību maksa ir 50 eiro un to laikā dalībnieki apgūs pareizu krišanas tehniku, vairākus apstāšanās un bremzēšanas veidus, slidošanu atmuguriski, slalomā, pagriezienā, līdzsvara vingrinājumus un citas tehnikas ātrai, drošai skrituļošanai! Nodarbības norisināsies katru trešdienu.

Nodarbību dalībniekiem jālieto aizsargķiveres, ieteicams lietot arī elkoņu, ceļu un delnu aizsargus. Apmeklētājiem, kuri vēl nav iegādājušies savu inventāru, to būs iespējams izīrēt Fischer Slēpošanas centra nomā.

Interesentus lūdzam pieteikties pa tālruņiem 67970262 un 29118847, e-pastu fsc@sigulda.lv vai nosūtot ziņu Fischer Slēpošanas centra Facebook profilā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi