Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-05-24
Siguldas Sporta centrā sāksies nodarbības senioriem un grūtniecēm

Jau ziņots, ka Siguldas Sporta centrs no 16.maija aicina ne tikai uz fitnesa, bet arī ūdens aerobikas nodarbībām, savukārt no 24.maija nodarbību klāstu papildinājušas pilates, kā arī īpašas vingrošanas nodarbības senioriem un grūtniecēm.

Kopš Siguldas Sporta centra atklāšanas, novadniekiem centra Vingruma zālē ir iespēja apmeklēt gan vairākas fitnesa, gan spēka un stepa aerobikas nodarbības, kas notiek katru darba dienu.Maksa par fitnesa nodarbību ir 5,50 eiro, ar Siguldas novada ID karti – 4,95 eiro. Bērniem, skolēniem un senioriem maksa par nodarbību ir 5 eiro, savukārt ar Siguldas novada ID karti – 4,5 eiro.

Ūdens aerobikas nodarbības Siguldas Sporta centra peldbaseinā notiek divas reizes nedēļā – otrdienās plkst.20.15 un ceturtdienās plkst.19.15. 45 minūšu ilgās nodarbības maksa pieaugušajiem ir 7,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar speciālām vajadzībām – 7 eiro. Iedzīvotājiem ar Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas kartēm – 10% atlaide.

Plašajam nodarbību klāstu no 24.maija papildina vēl vairākas nodarbības. Ķermeņa stājas un lokanības uzlabošanai trešdienu rītos plkst.9.00 notiek pilates nodarbības, plkst.10.00 veselības vingrošana senioriem, savukārt plkst.11.00 vingrošana grūtniecēm.

Uz visām Siguldas Sporta centra nodarbībām ir jāveic iepriekšējs pieraksts pa tālruņiem 25448860 vai 67973111.

Siguldas Sporta centrā, kas ir ievērojamākā būve, kas Siguldas novadā uzbūvēta pēdējo 30 gadu laikā, pieejams 25 metrus garš peldbaseins ar četriem celiņiem, kā arī speciāls bērnu peldētapmācības baseins 80 centimetru dziļumā. Turpat izveidota arī ūdens atrakciju un atpūtas zona, kurā pieejams bērnu ūdens atrakciju baseins, ūdens slīdrenes 40 metru garumā, vairākas pirtis, hidromasāžas dušas, kā arī hidromasāžas un aukstā ūdens baseini. Siguldas Sporta centrā pieejama mūsdienīga trenažieru un smagalētikas zāle, fitnesa nodarbību zāles, vieglatlētikas sektors ar 100 metrus garu skrejceliņu un multifunkcionāla sporta zāle.

Atgādinām, ka no maija spēkā stājies paplašinātais Siguldas Sporta centra cenrādis, kurā iekļauti vairāki komplekso biļešu veidi ģimenēm, regulārajiem sporta centra apmeklētājiem un Siguldas novada iedzīvotāju ID karšu īpašniekiem. Lielajā un mazajā peldbaseinā ir ieviesti 20, 30 un 50 reižu abonementi, savukārt ūdens atrakciju un atpūtas zonā pieejama  30% atlaide bērnu līdz 4 gadiem pavadošajai personai, kā arī dažādi kompleksie piedāvājumi ar būtiskām atlaidēm ģimenēm, kas ūdens atrakciju un atpūtas zonu apmeklē kopā ar vairākiem bērniem. Trenažieru zālē papildu viena mēneša abonementam pieejami arī 3, 6 un 12 mēnešu abonementi, kurus iespējams iegādāties komplektā ar peldbaseina apmeklējumu. Abonements un piedāvājums pēc nodarbībām apmeklēt arī baseinu, pieejams arī fitnesa nodarbību apmeklētājiem.


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi