×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-05-24
Pašvaldība piešķīrusi naudas balvas par augstiem sasniegumiem sportā

Pašvaldība Siguldas novada sportistiem un viņu treneriem par augstiem sasniegumiem skeletonā un kamaniņu sportā pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos, kā arī Pasaules kausa posmos un Pasaules kausa posmu kopvērtējumā 2016./2017.gada sezonā šogad jau piešķīrusi naudas balvas vairāk nekā 28 tūkstošu eiro apmērā.

Naudas balvas piešķirtas kamaniņu braucējiem Andrim Šicam, Jurim Šicam, Ināram Kivleniekam, Ullai Zirnei, Artūram Dārzniekam, Rikam Kristenam Rozītim un Elīnai Vītolai, skeletonistiem Leldei Priedulēnai, Martinam Dukuram un Tomasam Dukuram, trenerim Marekam Mezencevam, kā arī biedrībai „Sporta un interešu klubs „RO”” par trenera Daiņa Dukura ieguldījumu.  

Kritērijus, kārtību un sportistu sasniegumus, par kuriem pašvaldība piešķir naudas balvas, nosaka nolikums „Par kārtību, kādā Siguldas novada sportistiem piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā, un naudas balvas apmēru”. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi