Trešdiena, 11. decembris
Šodien sveicam: Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Laika ziņas: Sigulda -4.1℃, DA vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-05-26
Norisinās aizraujošā riteņbraukšanas seriāla „S! – VELO” pirmais posms

25.maijā Fisher Slēpošanas centrā, pulcējot vairāk nekā 200 dalībnieku, atklāts aizraujošais riteņbraukšanas seriāls „S! – VELO”, kas norisinās jau trešo gadu. Līdz šim sacensības norisinājās bērniem un jauniešiem, šogad sacensībās var piedalīties arī pieaugušie. Rezultātus un sacensību kopvērtējumu būs iespējams apskatīt šeit un sacensību norises vietā Fischer Slēpošanas centrā.

Kopumā šajā sezonā paredzēti vēl četri „S! – VELO” riteņbraukšanas seriāla posmi – 15.jūnijā, 13.jūlijā, 24.augustā un noslēdzošais posms – 28.septembrī. Sacensībās veicamās distances, atkarībā no sportotāju vecuma, ir sākot no 400 metriem līdz pat 20 kilometriem.

Sacensību mērķis ir popularizēt velosportu kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, popularizēt velosipēdu kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotāju vidū.

Sacensību norisi atbalsta Siguldas novada pašvaldība, biedrības „A2”, SIA „Veloprofs”, SIA „Rāmkalni Nordeco”, SIA „Siguldas Saldējums”, „DabLab” un bērnu centrs „Kā mājās”.

Gada siltajā sezonā Fischer Slēpošanas centrā norisinās arī citi sacensību seriāli – skrituļslidošanas seriāls „S! – SKATE”, kā arī skriešanas un nūjošanas seriāls „Siguldas apļi 2017”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi