Pirmdiena, 1. jūnijs
Šodien sveicam: Biruta, Mairita, Bernedīne
Laika ziņas: Sigulda +15.2℃, ZA vējš 5.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-05-26
Apbalvoti skolēni par sasniegumiem valsts olimpiādēs un sacensībās

Ceturtdien, 25.maijā, Siguldas novada pašvaldības Pateicības un balvas saņēma novada skolēni, kuri ar izciliem rezultātiem, iegūstot godalgotas vietas, piedalījušies valsts olimpiādēs un sacensībās.

Pasākumā, kurā tika aicināti piedalīties novada skolēni un viņu ģimenes, apbalvojumus saņēma 21 skolēns un viņu pedagogi – Inese Berga, Pēteris Zariņš, Jānis Bukins, Daiga Jēkabsone, Inta Romanovska, Līga Sausiņa, Imants Kukuļš, Ina Slavinska, Māris Smons, Aiva Indriksone, Ilze Zīriņa-Eglīte, Vjačeslavs Amosovs, Andra Fridrihsone, Diāna Meirāne, Anda Vīksna, Ineta Lapacinska, Līga Trupavniece un Indra Ozoliņa.

Apbalvojumus saņēmušie skolēni:

Vārds, uzvārds

Izglītības iestāde

Sasniegumi valsts mācību olimpiādēs un sacensībās

Sasniegumi reģiona/ novada mācību olimpiādēs un skatēs

Laura Kļaviņa

Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.klase

1.vieta valsts vēstures olimpiādē

1.vieta Zinātniski pētniecisko darbu skatē

Atzinība valsts latviešu valodas olimpiādē

1.vieta vēstures olimpiādē

1.vieta latviešu valodas olimpiādē

1.vieta Zinātniski pētniecisko darbu skatē

Paula Luīze Biteniece

Siguldas 1.pamatskolas 9.klase

3.vieta valsts bioloģijas olimpiādē

3.vieta valsts vēstures olimpiādē

2.vieta valsts mājturības olimpiādē

1.vieta matemātikas olimpiādē

1.vieta latviešu valodas olimpiādē

2.vieta bioloģijas olimpiādē

2.vieta fizikas olimpiādē

2.vieta vēstures olimpiādē

Edgars Daugulis

Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.klase

Atzinība valsts matemātikas olimpiādē

Atzinība valsts fizikas olimpiādē

1.vieta matemātikas olimpiādē

1.vieta fizikas olimpiādē

1.vieta ekonomikas olimpiādē

3.vieta bioloģijas olimpiādē

3.vieta vēstures olimpiādē

Pauls Daugulis

Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.klase

2.vieta valsts matemātikas olimpiādē

Atzinība valsts fizikas olimpiādē

1.vieta matemātikas olimpiādē

1.vieta fizikas olimpiādē

1.vieta bioloģijas olimpiādē

Stefi Pinsone

Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.klase

1.vieta valsts franču valodas olimpiādē

1.vieta franču valodas olimpiādē

Kristaps Bruners

Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase

3.vieta valsts matemātikas olimpiādē

3.vieta Latvijas skolu kausā orientēšanās sportā

1.vieta matemātikas olimpiādē

Edgars Straumanis

Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.klase

Atzinība valsts informātikas olimpiādē

1.vieta informātikas olimpiādē

2.vieta matemātikas olimpiādē

Agneta Apaļka

Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase

2.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē, izvirzīta starptautiskajiem ZPD lasījumiem Brazīlijā

 

Rūta Soldāne

Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase

1.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē

 

Justīne Timermane

Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase

1.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē

1.vieta ķīmijas olimpiādē

2.vieta bioloģijas olimpiādē

Ēriks Bērziņš

Siguldas pilsētas vidusskolas 11.klase

2.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē

 

Līva Pūka

Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase

2.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē

1.vieta vācu valodas olimpiādē

Anna Batraga

Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase

3.pakāpe Zinātniski pētniecisko darbu skatē

 

Kristīne Brunere

Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.klase

3.vieta Latvijas skolu kausā orientēšanās sportā

1.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā

 

Magda Cigle

Siguldas Valsts ģimnāzijas 10.klase

1.vieta Latvijas skolu kausā orientēšanās sportā

3.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā

 

Nils Ciglis

Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.klase

2.vieta Latvijas skolu kausā orientēšanās sportā

Atzinība matemātikas olimpiādē

Kristaps Kārkliņš

Siguldas Valsts ģimnāzijas 11.klase

1.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā

 

Sandijs Suhānovs

Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.klase

2.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā

 

Sindija Turauska

Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.klase

3.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā

 

Jēkabs Vītols

Siguldas Valsts ģimnāzijas 9.klase

3.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā

 

Oskars Veits

Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.klase

3.vieta Latvijas skolēnu Ziemas čempionātā distanču slēpošanā

 

Pasākums, kurā tiek godināti novada skolēni un pedagogi, mācību gada noslēgumā norisinās katru gadu kopš 2010.gada, šogad pirmoreiz uz pasākumu tika aicināti arī izcilo skolēnu vecāki. 


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 1011121314
1516171819 20 21
2223242526 2728
2930