×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-06-05
Notiks „Sigulda Up Cup” otrais posms – skrējiens Siguldas Pilsētas trasē

Jau septīto gadu norisinās unikālais skrējienu seriāls „Sigulda Up Cup”, kurā piedalīties aicināts ikviens aktīvās atpūtas piekritējs. Sestdien, 10.jūnijā, plkst.11.00 norisināsies sacensību otrais posms – kalna skrējiens, kura dalībniekiem būs jāveic 450 metrus garš skrējiens augšup pa Siguldas Pilsētas trasi. Skrējiena dalībnieki cīnīsies par posma tituliem „Kalna karalis” un „Kalna karaliene”.

Sacensību rezultāti atsevišķi tiks vērtēti sievietēm un vīriešiem 10 vecuma grupās.

Bērniem un jauniešiem no 10 līdz 18 gadu vecumam dalības maksa sacensībās ir 2,50 eiro, pieaugušajiem no 20 līdz 59 gadu vecumam – 4 eiro un senioriem – 2,50 eiro. Siguldas novadā deklarēti bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam sacensībās var startēt bez maksas. Siguldas novadā deklarētie iedzīvotāji, sacensību dienā, uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, saņems atlaidi – bērniem un senioriem dalības maksa būs 2 eiro, bet pieaugušajiem 3,20 eiro.

Skrējienu seriāls „Sigulda Up Cup” sastāv no četriem posmiem:

  • 4.maijā plkst.14.00 serpentīna ceļa skrējiens;
  • 10.jūnijā plkst.11.00 skrējiens Siguldas Pilsētas slēpošanas trasē;
  • 22.jūlijā plkst.9.00 sprinta skrējiens Turaidas tornī;
  • 20.augustā plkst.11.00 skrējiens augšup pa Bobsleja un kamaniņu trasi „Sigulda”.

Pieteikties sacensībām iespējams šeit.

Skrējienu seriālu „Sigulda Up Cup 2017” organizē biedrība „Siguldas Maratona klubs” un Siguldas novada pašvaldība. Sacensības atbalsta „Dobeles dzirnavnieks”, „Maiznīca Flora”, „SIS”, „Puķu Elvis”, „Inter Risk” un „Hotel Ezeri”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi