Svētdiena, 12. jūlijs
Šodien sveicam: Indriķis, Ints, Namejs
Laika ziņas: Sigulda +19.1℃, ZR vējš 3.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-06-06
Aicina pieteikties dalībai pļavas puķu radošajās darbnīcās

Svētdien, 18.jūnijā, plkst.10.00 un plkst.17.00 un otrdien, 20.jūnijā, plkst.18.00 Siguldas novada Mores pagasta „Kalna Vaizuļos” notiks sarīkojums „Pļavu puķu radošās darbnīcas”.

Atraktīvās radošo darbnīcu programmas ietvaros ģimenēm ar bērniem un interesentiem būs iespēja izzināt tradicionālo lauku dzīvesveidu un vasaras saulgriežu laika dabu. „Pļavu puķu radošajās darbnīcās” dalībnieki varēs gatavoties Jāņu svinēšanai: iepazīt un lasīt augus tējai, skaistuma kopšanai, telpu rotāšanai un vainagu darināšanai, kā arī apgūt vairākus vainagu vīšanas paņēmienus; no svaigā saulgriežu laika siena gatavot smaržīgas lelles; kopā ar tautas muzikantiem iesaistīties dziedāšanā un rotaļās, ielīgojot Jāņus.

Programmas nodrošināšanā piedalīsies: etnogrāfe Indra Čekstere, Dr.agr.Baiba Ošmane, muzikante Aiga Auziņa, māksliniece Daiga Kļaviņa, Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisijas vadītāja Margita Poriete.

Dalībnieku skaits ierobežots, vēlams pieteikties pa tālruni 29528421.

Sarīkojums notiek sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrības „Sprīdīša skolu” un Siguldas novada pašvaldības kultūras projektu finansēšanas konkursa atbalstu.

Dalība – bez maksas


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Jūlijs 2020