Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.5℃, ZA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-06-13
Siguldiete Lote Kurpniece uzvar Latvijas Kausa sacensībās triālā

11.jūnijā Ozolnieku novadā, Garozā, „Priežkalnu” trasē aizvadītas Latvijas Kausa sacensības triālā, kurās siguldiete Lote Kuprniece izcīnīja uzvaru „Mini” klasē bērniem līdz deviņu gadu vecumam. Tāpat uz goda pjedestāla savās debijas sacensības kāpa Adele Kurpniece un Dāvis Grāvītis no Ķipariem, izcīnot otro un trešo vietu „Elektro” klasē. 

Bērni un jaunieši no Siguldas triāla sacensībās startē no Sporta kluba „L.R.K.”. Latvijā tiek organizētas Latvijas čempionāta un Latvijas Kausa sacensības triālā vairākos posmos. Nākamais posms triālā, kurā startēs arī siguldieši, plānots 15.jūlijā Ugālē. Savukārt 20.augustā Latvijas čempionāta/Latvijas Kausa un Siguldas Kausa sacensības Mini triālā notiks Siguldā, Fischer Slēpošanas centra apkārtnē.

Triāls ir motosporta disciplīna, kura ietver braukšanu ar speciāli aprīkotu motociklu pa speciāli veidotu trasi ar ļoti sarežģītu reljefu. Mērķis – pārvarēt trasi pēc iespējas mazā laikā un ar iespējami mazu ķermeņa saskari ar zemi, saņemot pēc iespējas mazāk soda punktus. Sacensības triālā notiek dažādām meistarības un vecuma klasēm.

Informāciju sagatavoja:
„LRK Sigulda” pārstāvis
Kaspars Kuļikovs


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi