Otrdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, D vējš 2.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2017-07-03
Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju ID kartes saņēmuši jau vairāk nekā 9 000 iedzīvotāju

Pagājušā gada vasarā tika uzsākta jauno – personalizēto Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju identifikācijas karšu izsniegšana, gada laikā ID kartes saņēmuši jau 65%, jeb vairāk nekā 9 000 iedzīvotāju.

„Lepojamies, ka Siguldas novads ir vienīgais Latvijā, kurš ieviesis šādu iedzīvotāju lojalitātes programmu, kas veiksmīgi darbojas jau sešus gadus. ID karšu programma regulāri paplašinās un iegūst jaunus uzlabojumus, piemēram, šī gada maija nogalē atklājām arī Siguldas mobilo lietoni, kuru lejuplādējuši un ikdienā lieto jau turpat 2 000 novadnieku”, norāda „Siguldas Attīstības aģentūras” direktore Laura Skrodele, atgādinot, ka ID karti bez maksas var saņemt Siguldas novada bērni un skolēni, pensionāri, maznodrošinātie iedzīvotāji, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem ID kartes cena ir 5 eiro.

Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju ID karšu programma paredz, ka iedzīvotāji ar personalizētajām ID kartēm var saņemt dažādas atlaides pie novada uzņēmējiem, kā arī vērā ņemamas priekšrocības apmeklējot vai piedaloties dažādos kultūras un sporta pasākumos. Tāpat ar ID karti noteiktas iedzīvotāju grupas var saņemt atvieglojumus Siguldas novada sabiedriskajā transportā, bet jau jaunā mācību gada sākumā ID kartes nodrošinās skolēnu iekļūšanu pilsētas izglītības iestādēs un noderēs lasītāja kartes vietā novada bibliotēkās.

ID kartes iedzīvotāji no pirmdienas līdz sestdienai var saņemt Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā (Raiņa ielā 3), kā arī Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā (Ausekļa ielā 6), kurš ir atvērts katru dienu, arī brīvdienās, līdz plkst.19.00. Ar visu plašo ID karšu programmas piedāvājumu iedzīvotāji var iepazīties Siguldas novada pašvaldības interneta vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības administrācijās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi