×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-07-04
„KS čempionāta” otrajā posmā triumfē Ieva Bērziņa un Kristaps Turauskis

Neskatoties uz sliktajām laika prognozēm, sestdien, 1.jūlijā, tika aizvadīts pludmales volejbola „KS čempionāta” otrais posms, spēlētājiem cīnoties par „King” un „K-spārns” tituliem.

Vīriešu grupā cīņā par „King” titulu iekļuva Gvido Gailītis, Kaspars Breģis, Ģirts Zīle un Eduards Egle. Tomēr turnīra „King” titula īpašnieku noskaidrot neizdevās, jo Kaspars Breģis un Ģirts Zīle iedzīvojās nopietnos savainojumos. Novēlam viņiem pēc iespējas ātrāk atgriezties volejbola laukumos!

Savukārt zaudētāju zarā – spēlēs par izdzīvošanu – iekļuva Dinārs Jēkabsons, Edgars Lešinskis, Kristaps Turauskis, Mārtiņš Ceblis, un par čempionāta otrā posma titula „K-spārns” īpašnieku kļuva Kristaps Turauskis.

Sieviešu konkurencē par turnīra „King” titulu cīnījās finālistes – Ieva Bērziņa, Simona Rozīte, Lelde Kļaviņa un Lelde Bērziņa. Titulu izcīnīja Ieva Bērziņa.

Liels paldies visiem sacensību dalībniekiem, turnīru organizatoriem – Siguldas novada Sporta pārvaldei un sporta klubam „Nuki”, atbalstītājiem – taktisko spēļu bāzei „Poligons”, piedzīvojumu parkam „Tarzāns” un „Aerodium”.

Informāciju sagatavoja:
Andris Nuķis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi