Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +17.1℃, ZA vējš 1.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-07-10
Notiks „Siguldas kauss 2017” orientēšanās sportā

5. – 6.augustā Siguldas novada Mores pagasta Akenstakā notiks Latvijas kausa 9.posms orientēšanās sportā – „Siguldas kauss 2017”. Sacensību dalībniekiem orientēšanās trase piedāvās jaunus izaicinājumus un pārbaudījumus prātam un veiklībai. Sacensību otrā diena būs garās distances diena, ar šim distances veidam raksturīgajiem garumiem un daudzveidīgajiem ceļu izvēles variantiem. Divu dienu aizraujošās un izaicinošās sacensības norisināsies jau piekto reizi.

Sacensībās gaidīts ikviens orientēšanās sporta draugs, sākot no astoņu gadu vecuma – gan augstas klases sportisti, gan tie, kas vēl ir tikai ceļā uz panākumiem. Sacensību sākums 5.augustā – plkst.14.00 (dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana no plkst.11.00), bet 6.augustā – plkst.12.00.

Pieteikums dalībnieki aicināti iesniegt līdz 2.augustam, izmantojot Latvijas orientēšanās federācijas pieteikšanās sistēmu. Plašāka informācija par sacensību norisi pieejama šeit.

„Siguldas kausu 2017” orientēšanā sportā organizē biedrība „Siguldas Maratona klubs / Siguldas Takas”, Latvijas orientēšanās federācija un Siguldas novada pašvaldība.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi