Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2017-07-10
Šonedēļ notiks bezmaksas izturības treniņi un Ciguna vingrošanas nodarbības

​Lai sekmētu iedzīvotāju aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde līdz pat oktobrim aicina novadniekus piedalīties bezmaksas sporta nodarbībās – veselības soļošanas un nūjošanas nodarbībās, vispārattīstošās fiziskās sagatavotības treniņos (ABS, TRX, lokanības, spēka un veiklības vingrinājumi), ciguna veselības vingrošanā, kā arī skriešanas un orientēšanās aktivitātēs.

Sporta nodarbības notiek sertificētu treneru vadībā. Dalībnieku vecums ir neierobežots, uz nodarbībām aicināts ikviens, kurš vēlas brīvo laiku pavadīt aktīvi un veselīgi.

Bezmaksas nodarbības notiks:

  • Izturības un koordinācijas treniņi: 13.jūlijā, 20.jūlijā, 3.augustā, 17.augustā, 31.augustā, 7.septembrī un 21.septembrī plkst.20.00. Pulcēšanās pie Siguldas Sporta centra.
  • Ciguna veselības vingrošanas nodarbības: 15.jūlijā, 29.jūlijā, 12.augustā, 26.augustā, 2.septembrī, 16.septembrī un 30.septembrī plkst.9.00. Pulcēšanās pie Siguldas Sporta centra.
  • Orientēšanās nodarbības: 18.jūlijā plkst.19.30, 22.augustā plkst.18.00 un 19.septembrī plkst.18.00. Pulcēšanās Svētku laukumā.
  • Skriešanas nodarbības: 8.augustā plkst.18.30 un 5.septembrī plkst.18.00. Pulcēšanās Svētku laukumā.

Bezmaksas nodarbību klāstu plānots papildināt – no septembra tiks uzsāktas nodarbības cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kas notiks brīvā dabā, sporta zālē, trenažieru zālē un peldbaseinā, savukārt no decembra līdz martam Fischer Slēpošanas centrā sertificēta trenera vadībā iedzīvotājiem būs iespēja apgūt distanču slēpošanas pamatus.

Projekta ietvaros tiek plānotas arī sporta un aktīvu dzīvesveidu veicinošas nodarbības Jūdažos, Morē un Allažos, kas notiks divas reizes mēnesī, no oktobra līdz martam.

Nodarbības notiek Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros. Eiropas Sociālā fonda projekts „Esi vesels Siguldas novadā!” tiks īstenots līdz 2019.gada decembrim, un tā laikā kopumā norisināsies 1268 dažādas aktivitātes – pasākumi, lekcijas, nodarbības, nodarbību cikli un nometnes.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi